Технопікнік (ЗАГОТОВКА)

У четвер 24 квітня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу провели Технопікнік. Його організували для учнів 9–11 класів, їхніх батьків, вчителів та всіх охочих.

Про це пише Фіртка з місця події.

Так, учасники Технопікніка мали можливість оглянути нафтову качалку, поринути у віртуальну реальність у Центрі дистанційного навчання. Також для охочих провели хімічне шоу, демонстрацію робототехніки та інновацій, прогулянку на електромобілі, презентації від інститутів та коледжів ІФНТУНГ, показали геологічний музей тощо.

Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор Чудик розповідає, що захід під назвою «Технопікнік» проводять вдруге. Він стає традиційним заходом профорієнтаційного характеру та ознайомлює абітурієнтів зі закладом, з навчально-науковим середовищем в поєднанні з природним ландшафтом, який є в Карпатах.

"Технопікнік також присвячений нашій природничій діяльності, екологічній сфері покриття наших послуг університетом в освіті та науці. Робимо це для того, аби абітурієнт міг зорієнтуватися, який вибір йому зробити завтра, йдучи на НМТ, щоб вступити в той університет, який йому припаде до душі.

Ми це робимо з повною віддачею для нашого основного стейкхолдера, яким для нас є абітурієнт, зорієнтувавши його, посиливши можливості вибору для того, аби влитися в студентство, у випускники університету з гарною заробітною платою, з перспективою кар'єрного росту, з можливістю себе реалізовувати не тільки в Україні, але й за межами, набираючись там досвіду, а також достойно жити в Україні", — каже Ігор Чудик.

За словами ректора, захід характерний тим, що з абітурієнтами спілкуються студент закладу.

"Технопікнік — це день відкритих дверей, але в новому форматі: більше насичений прикладними знайомствами абітурієнтів з тим, що відбувається в університеті. Бо день відкритих дверей більше охоплює спілкування з науково-педагогічними працівниками, з ознайомленням з освітнім контентом, а тут є його унаочнення.

Особливість і відмінність від попередніх форматів полягає в тому, що спілкування абітурієнта відбувається саме зі студентом, який вчора був абітурієнтом. Краща комунікація відбувається саме на рівні їхнього однопоколінного сприйняття.

Є і науково-педагогічні працівники, які фокусують увагу абітурієнта на певні процеси, але щоб атмосфера в цьому спілкуванні була максимально наближена до абітурієнта, основним гідом є саме наш студент", — зауважив Ігор Чудик.

 

Директорка інформаційно-медійного центру університету Оксана Лаба 

"Технопікнік – це наше свято технологій на природі, тому що ми університет технологічний, технічний і ми маємо, що показати. Це й інноваційні технології, які використовуються і в навчальному процесі, і в наукових розробках. Наша головна мета – щоб абітурієнти, майбутні студенти не робили свій вибір наосліп, а перед тим, як подаватимуть документи на вступ, отримали максимум інформації, знали і бачили, що вони обирають для себе, що їх чекає під час навчання.

Ми прагнемо до того, аби абітурієнти робили вибір свідомий, і ми власне для цього докладаємо максимум зусиль. Ми показуємо сьогодні все найцікавіше, які розробки є в нашому університеті.

Ми масштабуємо наші заходи, що тішить, і в нас в цьому році більше локацій, аніж було в минулому.

 

Сьогодні у нас представлені всі вісім інститутів і факультетів, які є в структурі нашого університету. Плюс до того у нас є сьогодні вперше два коледжі. На нашому заході це коледж електронних приладів і приєднаний нещодавно Дружківський коледж архітектури і будівництва.

 

Відповідно, у нас є достатньо багато уже сьогодні локацій. У нас є такі цікавинки, як польова кухня, це наша окрема локація. У нас є центр інноваційного розвитку, де представлено найновіше обладнання.

 

Тому, скажімо всього, у нас більше десятка локацій і ми запрошуємо абітурієнтів, всіх, хто хоче, познайомитися з ними. А це Дружківський коледж? Є локація їхня тут? Так, є локація Дружківського коледжу, вона знаходиться недалеко від нашого інституту архітектури і будівництва. Вони тематично споріднені.

 

Це вперше ми будемо робити набір після 9 класу на спеціальності архітектурні і будівельні. Ви запрошували з Івано-Франківська? В основному ми запрошували учасників з Івано-Франківської області. Тобто, в більшості в нас діти або з Івано-Франківська, або з області.

 

Тішить, що проїжджають, і навіть досить далеко. І ми цінуємо особливо тих, кому довелося там по кілька годин їхати в автобусі, щоб до нас добратися. Тому для вас всіх сердечко наше.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

"Університет не існує у вакуумі": в ІФНТУНГ обговорили співпрацю з бізнесом (ФОТО)

Онлайн-платформа "Пульс": підприємці Івано-Франківщини долучились до загальнонаціональної зустрічі

В Івано-Франківську проведуть ярмарок вакансій та презентують успішний досвід ветеранського бізнесу

Фотогалерея


24.04.2055 Діана Струк 11
Коментарі ()

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

528
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1445
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3029
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2071 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4145
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5923

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

376

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

393

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

391

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

520
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

828
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

792
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1079
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

517
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2381
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

831
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1154
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34113 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

376
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

714 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

910
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

681