Десята сесія Коломийської міськради: обурені коломияни сміттям зі Львова, партнерство з ООН, нарікання на збільшення тарифів та офіційне затвердження логотипу міста

 

 

Сесія розпочалась з подяк від учасників АТО небайдужим меценатам за їхню допомогу військовим. Також міський голова Коломиї Ігор Слюзар вручив нагороду генеральному директорові національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Ярославі Ткачук за вагомий внесок у розвиток культури та туризму.

 

Розпочали розгляд питань з болючої проблеми – сміттєзвалище. Нагадаю, днями раніше Коломийське сміттєзвалище мало прийняти дві тисячі тонн сміття зі Львова, пише Фіртка.

 

Втім, жителі прилеглих територій до сміттєзвалища почали обурюватися цим рішенням. Голова міста запропонував не включати у порядок денний питання про сміттєзвалище, натомість – розглянути на громадських слуханнях. На сесії міської ради були присутні жителі прилеглих вулиць до сміттєзвлища, вул. Шарлая, Косачівки.

 

Основним їхнім меседжем було: «Коломия – не сміттєзвалише, Коломия – туристичне місто». Також вони закликали міську раду вирішити питання з ремонтом дороги даних вулиць, де неможливо їхати та йти, бо всюди ями; з аварійним мостом; відсутністю світла на вулицях. Тож, дійшовши спільної згоди розглянути питання про сміттєзвалище на громадських слуханнях, що відбудеться наступного тижня, обурені коломияни покинули зал засідання.

 

Далі перейшли до розгляду депутатських звернень. Їх було не багато, не мало. Втім, варто виділити основні проблем, на які скаржаться коломияни. Зокрема, - на можливі махінації із земельними ділянками, тож просять забезпечити технічну можливість перегляду схем розміщення земельних ділянок на екрані під час розгляду земельних питань.

 

Також просять про негайне зрізання борщовика на вулиці Достоєвського, де ця рослина, за словами депутата, сягає заввишки пальми. Ще мешканці цієї ж вулиці проти її перейменування. Нагадаю, що під приводом декомунізації вирішили перейменувати вулиці імені російських письменників.

 

Вулицю Достоєвсьокго пропонували назвати ім'ям дослідника творчості Івана Франка Івана Білинкевича. Також робили акценти на ремонті доріг. Наголошували про штучне роздування штату міської ради. Наполягали на демонтажі символів тоталітаризму і комуно-більшовицього режиму у місті.

 

Окрім цього, депутати звернулися до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України і Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо підвищення тарифів на 30% на електроенергію промисловості з першого жовтня 2016 року.

 

Мовляв, чергове збільшення тарифів для промисловості, яка змушена працювати у несприятливих умовах, призведе до скорочення виробництва, робочих місць. Тож, просять цьому запобігти. Відповідно до угоди про партнерство Коломийської міської ради та програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй в цьому році в рамках концепції «Розумні міста», Коломия відібрана для реалізації проекту «Безпечне та комфортне місто», щоб встановити системи відеоспостереження у громадських місцях. Згідно програми, кошти виділить Європейський Союз у розмірі 625-ти тисяч гривень на встановлення системи відеоспостереження.

 

Тепер Коломия офіційно має логотип міста. Його офіційно затвердили на сесії. А розробник логотипу Володимир Граціанський, в свою чергу, отримає 10 тисяч гривень за умовами конкурсу.

 

 

Олена Козаченко

 


13.07.2016 463 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1598
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

797
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

931
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2012
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3516
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2414 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

752

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

658

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

633

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

651
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10292
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1141
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5210
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

954
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2751
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1140
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

343
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

664
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

573
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

622
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

977 2