Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-динар

 

Сьогодні все більше індивідів різних сфер і напрямків діяльності в нашій країні шукають більш вигідні способи проводити фінансові операції, такі як: обмін валюти, міжнародні та локальні перекази, зберігання накопичень і потенційні можливості для найменш ризикового пасивного доходу.

 

 

На даний момент, найбільш популярними є звичайно ж, банки. У них зберігають депозити, беруть кредити, надаються різні послуги для переказів коштів, але чи так це вигідно насправді? Непристойно високі відсотки за будь-які послуги, величезні валютні обмеження, повне надання особистої інформації і абсолютний контроль за клієнтом. Практично кожен з нас стикався з цим. Здавалося б, обіцяні високі відсотки по різним депозитах можуть привернути увагу, але чи це не той самий тривожний дзвіночок про те, що в банківській системі є великі проблеми і провали з фінансуванням? Варто лише згадати тривалу кризу, зачинені банки, втрачені заощадження, моторошні втрати на стрибках валют, що, безумовно, підриває довіру до банків як в нашій, так і в багатьох інших країнах. Здавалося, виходу немає, і доводиться брати на себе ризик втрат.

 

Але є альтернатива найбільш популярним фінансовим структурам. Технології не стоять на місці, в 2009 і стався бум, коли вийшла 1-а так звана криптовалюта – цифрові активи, або так звані «цифрові гроші». Ідея для їх створення прийшла після розчарування в класичних «фіатних» грошах, які друкуються центральними банками різних країн та не підкріплені реальними активами, що робить їх дуже уразливими в усіх аспектах. На відміну від звичайних валют –криптовалюта не регулюється державою і має низку переваг, таких як: абсолютна децентралізованість, прозорість серед усіх учасників, абсолютна легальність, легкість у використанні. Іншим важливим аспектом є оподаткування – наприклад, купивши 1 одиницю за 1 долар, а продавши за 10, з Вас не буде стягуватися податок, і це не повинно обов'язково бути задекларовано в Вашого прибутку.

 

E-динар – це нове слово в сегменті криптовалюти, універсальна грошова одиниця. Спільнота E-Динар вже налічує понад 100000 чоловік з усіх частин світу. Він може бути конвертований в більш ніж 100 світових валют і щодня проходить понад 8000 переказів, співпрацюючи з не менш ніж 500 платіжними системами, банками і криптовалютами по всій планеті.

 

Торги проводяться на азіатській біржі P2P.E-DINAR.ASIA, яка дозволяє здійснювати будь-які операції між державами без будь-яких обмежень, комісій, регуляцій з боку держави. Працює за принципом «від людини до людини» і використовує найдосконалішу в світі систему захисту електронним підписом.

 

Використання E-Динар не тільки просте і безпечне, а ще й вигідне! На учасників чекають різні майнінгові бонуси, Ви отримуєте прибуток за рахунок збільшення самого обсягу криптовалюти в розмірі до 0.65% (65% всього за 100 днів), жоден фінансовий інститут не може відзначитися такими розмірами прибутку і рівнем безпеки. Одна з головних гарантій – це 100% повернення фінансів, навіть якщо операція вже була здійснена. І, звичайно, для Вас працює цілодобова підтримка на різних мовах світу, включаючи англійську, російську і китайську.

 

За підсумками на червень 2016 року, E-DINAR домігся величезних результатів. 22-24 червня цього року співтовариство було представлено на грандіозному заході, що проходив в Китаї – Всесвітній конференції блокчейн, в результаті чого було прийнято важливе рішення затвердити E-DINAR новою економічною моделлю бізнесу.

 

Завдяки цьому, співтовариство перейшло до розвитку власної валюти E-DINAR Coin і абсолютно унікальної концепції «золотого мільярда», що є новим етапом у розвитку спільноти E-DINAR. В рамках нової концепції, E-DINAR впроваджує новий функціонал, має динамічне зростання на нових ринках і розвиває партнерську мережу магазинів і ресторанів.

 

Суть концепції полягає в тому, що за час реалізації нового етапу тривалістю в шість років, тобто до 2022 року, буде згенеровано 22 мільярди монет, так звана «22:22 Концепція», і до завершення якого буде сформовано нову спільноту, незалежну від фінансових структур і банків, що житиме за своїми правилами і нормами.

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сайтs https://e-dinar.io, обмінний пункт E-DINAR.

 


30.06.2016 1655 2
Коментарі (2)

Alex Ryaguz 2016.07.13, 14:07
Протестировал я сервис Е-Динар для себя. Пока сервис еще не вошел, так сказать, в массы, то условия, которые они предлагают не могут не радовать. Действительно небольшая комиссия, есть возможность солидно зарабатывать и очень нравится оперативность работы службы саппорта. На сервис внимание обратить стоит. Думаю, в ближайшем будущем они станут лидером рынка.
Влад Купалов 2016.07.13, 14:09
Не знаю, в связи с последними событиями банки давно уж потеряли доверие общества. Криптовалюта сейчас как спасательный круг, сам давно уже интересуюсь и изучаю данную тему. Е-Динар удобна тем, что ничего не теряешь, никаких налогов, комиссий, вносишь свои деньги и спокоен за них, никто не будет кусать по кусочку. Кроме того, система улучшается и расширяется.
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

761
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1726
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3308
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2236 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4434
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6182

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

597

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

532

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

521

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

574
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10150
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

992
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

937
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

773
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2582
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

995
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1308
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34248 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

446
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

511
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

856 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

1064