І великі також. «Defile у вишиванках» пройшло в Долинській спеціалізованій школі-інтернат у День вишиванки.
Більше двох сотень учнів цього навчального закладу продемонстрували гостям свята свої найкращі вишиті сорочки, плаття, корсетки, лейбики, плахти та запаски на сучасний лад.
Доповнювали свято творчі виступи юних моделей. Вихід педагогів школи, батьків зі своїми дітьми, та й самих гостей свята став родзинкою «Defile».
А завітали на цей захід депутати обласної, районної та міської рад від УКРОПу, громадські активісти не лише Долинського, а й інших районів нашої області. Вони з радістю прийняли запрошення організаторів дійства долучитися до благодійної акції. Адже основною метою цього дійства був збір коштів на облаштування кімнати-музею пам‘яті загиблих учасників АТО, випускників школи, – Зоряна Білінського, Артема Кулака та Михайла Креховецького.
«Нам хотілось поєднати минуле – це випускники, які навчались в школі і віддали своє життя за нашу Незалежність, теперішнє – це щасливі діти сьогодення, які можуть насолоджуватись життям, і майбутнє – це виховання наступних поколінь на прикладі Героїв сучасності. Спасибі всім, хто нас підтримав і зробив свій перший внесок, – ділиться враженнями ініціатор заходу, голова ГО «Молода нація» Алла Шевченко, – звичайно, що мій задум вдався, завдячуючи великій солідарній команді педагогів. Адже виносити ідею і написати сценарій мало, потрібно зуміти все втілити в життя. Я спостерігала за реакцією залу, за кожною мамою і щиро тішилась тим, що вони гордяться своїми дітьми, тішилась за те, що вони їх люблять, тішилась і тим, що батьки-педагоги вийшли на подіум разом зі своїми дітьми. Добре, коли родинне виховання у нас, українців, на першому місці».
Особливі слова привітання для учасників заходу підготував голова бюджетної комісії обласної ради Микола Палійчук. Підтримати та долучитися до благодійної справи приїхав з сім‘ю і громадський діяч Тарас Парфан, який неодноразово допомагав школі й раніше.
«Дуже вдячні, що цю ініціативу підтримали громадські та політичні організації. Це – «Благодійний фонд Майдану», «Центр розвитку талантів», Пожежно-спортивн
Під час «Defile»працювали професійні фотографи, тому кожен бажаючий мав можливість зробити собі на пам‘ять кілька фото. За ці послуги вдалося зібрати 2200 гривень, які допоможуть частково покрити витрати з облаштування музейної кімнати.
За словами найменших манекенниць, «Defile у вишиванках» – найкласніший шкільний захід.