
Ведення будь-якої діяльності, пов'язаної із сільським господарством, будівництвом, благоустроєм територій, комунальним господарством, неминуче пов'язане з необхідністю залучення різних машин. Найкращий варіант — купити мінітрактор, адже така техніка має універсальні властивості, вона здатна виконувати різні завдання. Коли підбирається відповідний вид спецтехніки, завжди визначається її фінансова рентабельність. За цим критерієм мінітрактору немає адекватної альтернативи. Внаслідок багатофункціональності та надійності саме такі машини швидко окупаються та забезпечують безпроблемну експлуатацію протягом тривалого часу.
Які види робіт можна виконувати за допомогою мінітрактора?
Такий різновид спецтехніки може використовуватися абсолютно для будь-яких завдань:
-
підготовка ґрунту до посадки;
-
культивування ґрунту;
-
копання траншей, котлованів та будь-які інші види робіт, передбачені на нульовому циклі будівництва;
-
прибирання сміття;
-
підгортання, розпушування;
-
аерація ґрунту;
-
закладення добрив та посівного матеріалу.
Для цього достатньо підібрати комплект навісних та причіпних інструментів, причіп. Все обладнання має відповідати характеристикам до обраної моделі, щоб виконувати максимальний обсяг робіт за один цикл і не спровокувати роботу техніки в постійному режимі перенавантаження.
Як правильно визначитися зі слушною моделлю?
Підбір мінітрактора — відповідальне завдання, від правильності вирішення якого залежить практичність, зручність експлуатації та ціна. Головні критерії, за якими вибирають спецтехніку цього типу:
-
Двигун. Враховується його будова, кількість циліндрів, потужність, тип палива, принцип дії. У продажу є 1-4-циліндрові моделі, з 2-х та 4-тактним принципом дії. Потужність варіюється в широкому діапазоні значень, що дозволяє безпроблемно вибрати мінітрактор як для приватного використання, так і для комерційної діяльності. Дизельні версії вважаються більш стабільними, витривалими та надійними. Бензинові — ідеальний варіант для приватних завдань.
-
Ходова, привід. За типом приводу розрізняють моделі 4х4 та 4х2. Повнопривідні версії мають кращі характеристики маневровості та прохідності. Однак у них більша вага, габарити. Задньопривідні мінітрактори дешевші, практичніші в обслуговуванні, вони краще підходять для експлуатації при обмеженому просторі.
-
Наявність кабіни. Якщо планується всесезонне використання техніки для різних завдань, то можна відразу підібрати версію з кабіною. Ці ж рекомендації враховуються, якщо роботи виконуватимуться тривалими циклами, щоб забезпечити комфорт оператора та виключити необхідність частих перерв.
Також додатково береться до уваги кількість оптики, обсяг паливного бака, функціональність панелі приладів, наявність кондиціонера, клімат-контролю, розмір шин та інші нюанси. Тому для грамотного вибору краще звернутися за допомогою до представника онлайн-магазину спецтехніки, який точно нічого не пропустить.
Реклама