Набори для творчого розвитку дитини: навіщо вони потрібні та як їх вибрати

Бачити свою дитину розумною, розвиненою та в майбутньому успішною – мрія всіх батьків. Але саме від дорослих багато в чому залежить, чи будуть ці очікування виправданими. Дуже просто увімкнути дитині улюблений мультсеріал або дозволити цілими днями грати в нову комп'ютерну гру, наївно вважаючи, що вона, проходячи рівень за рівнем, буде розвиватися. Дещо складніше приділити малюку час та навчити малювати ялинку або їжачка, ліпити кораблик чи вирізати квітку з паперу. Складніше, але точно ефективніше та корисніше.

Чому дітям важливо займатися творчістю

Дитині необхідно займатися творчістю. І не тільки заради задоволення. Заняття різними видами творчості розширюють кругозір, розвивають у дитини допитливість, уяву, логічне та просторове мислення, посидючість. Малювання, ліплення, вишивання допомагають тренувати дрібну моторику. Це важливо для розвитку мовлення, письма та інших навичок. Коли діти створюють щось власноруч та бачать результат своїх зусиль, це покращує їхню самооцінку. Вони починають вірити у свої здібності та пишатися досягненнями. Крім того, заняття творчістю допомагають абстрагуватися від дійсності, зняти стрес, розслабитися.

Якщо дитина малює на уроках у школі, ліпить із пластиліну чи робить аплікації в дитячому садку, це дуже добре для розвитку її творчих здібностей. А ще, крім малювання та ліплення, є квілінг, батик, оригамі, випалювання, печворк, ікебана, миловаріння, скрапбукінг, декупаж та багато інших видів творчості. Зверніть увагу на ці види діяльності, щоб дитина познайомилася і з ними. Допомогти їй у цьому можна різними способами. Наприклад, віддати у відповідний гурток. А ще краще опанувати ці техніки разом із нею удома, купивши все необхідне для творчості на сайті https://avrora.ua/tovari-dlya-rozvitku-ta-tvorchosti/.

Як вибрати товари для творчості

Асортимент товарів, призначених для всебічного розвитку та самовираження дитини, неймовірно широкий. В Аврорі можна знайти:

  • наклейки;
  • тату;
  • перебивні малюнки;
  • настільні ігри;
  • матеріали, інструменти, пристосування та набори для різних видів творчості.

Саме до готових комплектів варто придивитися всім, хто бажає познайомити свою дитину з чимось новим для неї. Купивши набір, набагато простіше отримати все необхідне, ніж вибирати кожен матеріал окремо. Це економить і гроші, і час. Та й імовірність того, що в самий розпал творчого процесу в дитини не виявиться під рукою чогось важливого, буде виключена. Але як вибрати набір?

Насамперед варто звернути увагу на зазначений віковий діапазон. Безумовно, всі діти різні. Одні в 3 роки можуть самостійно ліпити з пластиліну нескладні фігурки й впевнено тримають у руках олівці для малювання, інші тільки вчаться це робити. Але все ж вік потрібно враховувати. Дитина повинна володіти певними навичками та уявляти кінцевий результат того, що вона збирається робити. В іншому разі їй буде складно й нецікаво.

Звертати увагу потрібно й на вміст наборів. Їхня комплектація буває різною. Наприклад, у наборі для ліплення може не виявитися дощечки. Але її можна легко знайти серед товарів для розвитку дітей в Аврорі та замовити разом з вибраним комплектом пластиліну чи тіста.

Не треба забувати й про якість. Матеріали, що входять до набору, мають бути абсолютно безпечними для дитини. Щоб не сумніватися в цьому, варто надавати перевагу продукції відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку. Можна почитати відгуки інших покупців, придбати для ознайомлення невеликий набір тієї чи іншої торгівельної марки та на ділі переконатися в його відповідності своїм очікуванням та стандартам якості.

Важливо пам'ятати: відбити у дитини бажання займатися творчістю просто, набагато складніше долучити її до цього чудового процесу. Усе у твоїх руках!

Реклама


19.01.2025 241
30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2017
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

958
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

970
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2090
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3561
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2495 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

803

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

704

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

663

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

674
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10336
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1179
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5268
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

998
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2807
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1178
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

393
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

217 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

711
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

610
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

657