Про політичну "заразу"

 

Система кожної держави доволі багато спільних рис має з людським організмом. В ідеалі організм добре росте і розвивається, коли в ньому відмінно проходить обмін речовин. Така ж сама ситуація і з нашою державою, коли можемо спостерігати, що різні елементи нашої держави працюють по-різному. Працює наша держава за відсутності гармонії доволі паскудно. Паскудство - це політичні партії, котрі не працюють на спільне благо, а працюють на себе, як паразити, як зараза, котру можна назвати «політичним глистуванням».

Вся суть існування будь-якої організації, зокрема політичної, - це робота на віддачу, тобто робота на те суспільство, в котрому ця політична сила діє. Так само клітини організму, працюючи на спільне благо, отримуючи і віддаючи, приносять користь організму і собі. На жаль, робота тільки на отримання без віддачі - це логіка діяльності ракових пухлин, так само і робота політичних партій, котрі працюють на отримання без віддачі суспільству, уподібнюються раковим пухлинам. Отже, політичну систему України треба лікувати, важкою «політичною хіміотерапією», у формі очищення, але не люстрації. Очищувати політичну систему нашої держави слід вогнем, спалюючи все погане, що має нетрадиційну політичну орієнтацію в прямому і переносному сенсі цього слова. Адже тільки ефективна робота політичних партій на суспільство здатна забезпечити успіх партії і суспільству. В протилежному випадку, коли політична партія працює на «хазяїна», лідера політичної партії (політичну глисту), - то це призводить не тільки до руйнування держави, але й до руйнування політичної партії, котра може активно розвиватися у тому суспільстві, котре інфікувала.

На жаль, у нас, в Станіславові, на місцевому, а також на обласному рівні не спостерігається якісної політичної роботи. Переважна більшість, якщо не всі партії, працюють на себе в межах міста Івано-Франківська і, здається, в межах всієї держави. Доволі популярне політичне «паразитування» чи «глистування» активно діє та розвивається довкола політичних лідерів. Немає потреби зазначати, що в кожному дворі чи будинку живе власний провідний «політолох», а в кожній області діє власний народом обраний політичний «ЛІДЕР». Відтак, політичне лідерство перетворилося в особливу форму політичної орієнтації, яка характеризується цинічним ставленням до власного електорату, котрий розводять, як котиків. До речі, після таких політичних маніпуляцій, переважна більшість електорату і надалі продовжує поводитися як «політичні барани», котрі покірно йдуть на бійню за політичним цапом.

Отже, роблячи висновки з вищенаведеного, наштовхуюся на думку, що методи середньовічної інквізиції варто застосовувати до тих політичних лідерів, котрі не виправдали сподівань електорату і такий метод лікування, на мою скромну думку, буде найбільш ефективним. Позаяк, сидіння на палі чи підвішування за ребро, мають стовідсотковий ефект очищення карми об’єктів та суб’єктів, що беруть участь в цій акції. Маю на увазі, що ті, кого садять на палю, і ті, хто саджатимуть, взаємно очищуватимуться.

Можливо хтось мене звинуватить в надмірній жорстокості та відсутності християнської етики та моралі. Проте варто не забувати про одну з найважливіших біблійних істин та одного з найосновніших правил християн про те, що треба «ПОЛЮБИТИ БЛИЖНЬОГО ЯК САМОГО СЕБЕ». Отже, робимо сміливу спробу, припустивши, що вияв любові і лікування політичної зарази у святому вогні - це обов’язок кожного правовірного християнина.


15.09.2014 Василь Остап'як 2035 0
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

573
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1505
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3076
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2101 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4201
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5958

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

427

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

425

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

409

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

525
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

859
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

824
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1104
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

556
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2419
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

855
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1183
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34142 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

406
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

748 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

933
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

713