Студенти приватного вишу отримують державні гранти на навчання

За даними Міністерства освіти та науки, Університет Короля Данила в трійці лідерів серед приватних ЗВО за кількістю студентів, які отримали державні гранти. Таку інфографіку МОН оприлюднило під час онлайн-наради «Приватна вища освіта в контексті сучасних викликів». 

Так, понад 100 студентів Університету Короля Данила підтвердили свої знання та отримали державні гранти на навчання. Серед них —  Юлія Богаченко — студентка першого курсу спеціальності «Філологія».  

Дівчина успішно склала НМТ й отримала  200 балів з української мови, 191 — з англійської, 183 — з  історії України та 150 — з математики. 

Університет Короля Данила Юлія обрала, оскільки вважає, що УКД — саме той заклад, де вдало поєднується теорія з практикою, а невід'ємною частиною університетського життя є  активне дозвілля та цікаві заходи, форуми, тренінги і зустрічі з успішними людьми. 

«Університет Короля Данила - сучасний освітній простір, де кожен може себе реалізувати себе та розпочати власний професійний шлях. Мені до вподоби те, що заклад постійно  розвивається, забезпечує сучасний підхід до навчання, орієнтуючись на запити ринку праці. Тут я зможу сформувати свої професійні скіли, які  відповідатимуть вимогам сьогодення і дозволять бути конкурентоспроможним фахівцем в обраній галузі. Крім того, цінним для мене є й те, що в УКД постійно організовують заходи як для професійного, так і особистісного розвитку. Адже так я можу познайомитися з успішними людьми, які, надіюся, зможуть вплинути на моє подальше життя». 

Для себе дівчина обрала філологію, адже вважає її не просто фахом, а справжнім покликанням. 

«Гуманітарні науки завжди мене приваблювали. Обираючи спеціальність, я керувалася не лише особистими інтересами, а й прагненням зробити внесок у розвиток суспільства.

У час, коли Україна переживає війну, мова набуває особливого значення. Вона стає зброєю, засобом захисту нашої ідентичності,  надбанням культури та маркером національної гідності.

Філологія відкриває можливості представлення нас на міжнародній арені, сприяє доланню бар’єрів між людьми. Упевнена, що Університет Короля Данила допоможе мені реалізувати мої професійні амбіції». 

Під час вступної кампанії дівчина розглядала декілька ЗВО. Зокрема ті, де, на її думку, відповідно розвинений філологічний напрям, обрала – УКД:

«Порівнювала кілька університетів. Знала, що в деякі з них зможу вступити на бюджетну форму навчання, проте обрала УКД уже тоді, коли ще навіть не знала про грант.

Зізнаюсь, що вирішила подати документи саме в Університет Короля Данила, оскільки цінності університету тісно повʼязані з моїми. До речі, про грант я дізналася вже після складання НМТ.

На мою думку, це чудова можливість для заохочення потенційних студентів. Наявність УКД серед закладів, де діє грантова підтримка від держави, стала для мене приємною несподіванкою». 

За словами ректора Університету Короля Данила Мирослава Луцького, університет прагне зробити вищу освіту доступною для кожного, зберігаючи при цьому її високу якість. 

«Візія УКД полягає в тому, що освіта в сьогоднішніх умовах має бути якісною та доступною для всіх верств населення. Саме тому ми долучилися до реалізації проєкту державних грантів, запропонованого Міністерством освіти і науки України. Наразі за грантовою державною системою  в УКД навчається понад 100 студентів. Крім того, у нас в університеті успішно функціонує грантова програма в межах діяльності Фонду імені отця Івана Луцького. Так, абітурієнти, які здобудуть перемогу в пропонованих конкурсах, зможуть отримати знижку на навчання в УКД».

Реклама


22.01.2025 292
30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1917
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

930
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

958
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2066
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3548
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2476 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

784

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

692

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

654

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

667
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10323
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1170
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5254
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

988
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2786
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1169
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

381
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

699
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

603
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

650
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

999 2