Суперфіналісти «Голосу країни-6» розповіли про свої заповітні мрії

 

/data/blog/107629/291f1a5e93a0948f05f8956eb9a800b4.jpg

 

Уже в неділю, 29 травня, о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться грандіозний суперфінал «Голосу країни-6».

 

Телеглядачі шляхом смс-голосування та телефонних дзвінків виберуть найкращого з чотирьох фіналістів - того, хто отримає звання «голосу країни», пісню, кліп і квартиру в Києві.

 

Суперфінал буде складатися з трьох раундів, за підсумками кожного з них проект буде залишати один з вокалістів. Фіналісти виконають як сольні пісні, так і дуетні композиції зі своїми тренерами.

 

Пропонуємо згадати історії чотирьох суперфіналістів «Голосу країни-6».

 

19-річна Віталіна Мусієнко з команди Святослава Вакарчука, незважаючи на свій юний вік, зуміла здивувати глядачів «Голосу країни» своїм потужним магічним вокалом.

 

На «сліпих прослуховуваннях» вона заспівала пісню «Відьма» Ілларії та змусила плакати Святослава Вакарчука. Дівчина з маленького села Котельва на Полтавщині вчиться в університеті за спеціальністю «мікро та наноелектроніка», але мріє займатися творчістю, відроджуючи українську музику і культуру.

 

«Я завжди буду співати українською мовою, тому що це мова мого народу. У цьому мої погляди сходяться з моїм тренером Святославом Вакарчуком. Я рада, що живу в такій країні, розмовляю і пишу вірші українською мовою. Свої вірші я вперше поклала на музику саме на «Голосі країни», - каже Віталіна.

 

Музикант в четвертому поколінні 18-річний Влад Каращук з команди Івана Дорна завжди знав, що пов'яже своє життя зі сценою. Батьки вклали в нього всі музичні знання, якими володіють самі, супроводжували і підтримували на багатьох вокальних конкурсах. Для хлопця дуже важливі сімейні цінності. Він хоче реалізувати мрію своїх батьків - виступити на одному з найпрестижніших майданчиків для виконання класичної та джазової музики Карнегі-хол в Нью Йорку, щоб прославити українських сучасних музикантів у всьому світі.

 

На проекті Влад Каращук уособлює сучасну і прогресивну музику. Вокаліст щасливий, що потрапив в команду Івана Дорна, адже тренер надихає його на створення модної сучасної української музики, яка була б популярна у всьому світі. Крім того, Владу імпонує творчість Джастіна Тімберлейка. «Мене часто з ним порівнюють оточуючі. Пам'ятаю, як в дитинстві побачив телеверсію його концерту на стадіоні у США. У той момент у мене мурашки пробігли по шкірі, загорівся бажанням робити щось нове, прогресивне, те, що полюбить багатомільйонна аудиторія», - каже Влад Каращук.

 

Для 18-річної бандуристки з Полтави Інни Іщенко участь у «Голосі країни-6» - щасливий випадок, який виявився шансом змінити все життя. З самого дитинства вона була свідком домашнього насильства з боку батька. Інна залишилася жити одна в Полтаві, щоб закінчити музичне училище. Справитися з проблемами в сім'ї їй допомагала музика, а «другою половинкою» для неї стала бандура. Дівчина заробляє, граючи в парку. Саме там одного разу компанія слухачів розповіла їй про кастинг на «Голос країни», що проходив у Полтаві.

 

33-річний Павло Палійчук з команди Потапа ще зі студентських років мріяв стати професійним вокалістом і виступати на великій сцені. Але після народження сина, для того щоб прогодувати сім'ю, Павлу довелося підробляти спочатку будівельником і збирачем меблів, а згодом - ведучим весіль та корпоративів. Зневірившись, він готовий був емігрувати з України в пошуках кращої долі. Але «Голос країни» повністю змінив його плани і змусив знову боротися за свою мрію. Незважаючи на те, що Павло вже двічі був одружений, сімейне щастя поки не знайшов. Він мріє зустріти свою другу половинку, прагне будувати своє майбутнє заради сина і бути гідним прикладом для нього.


27.05.2016 471 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2097
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

981
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

976
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2110
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3580
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2503 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

812

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

712

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

673

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

679
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10342
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1189
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5289
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1017
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2818
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1186
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

407
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

245 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

716
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

615
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

662