Свобода спинилася сама

 

 Хороша для нашого краю національна риторика, нескладні для студентів лозунги, ретельне фінансування – от і весь рецепт попадання героїв до влади на Івано-Франківщині …

 

Душа радіє за Олександра - справжній політик, дійсно молодець, єдиний хто заслужено посів місце голови прикарпатської ради. Він з рупором ґанив владу, мерз під її стінами і мужньо захищав все українське. Виборець міста Івано-Франківська щедро подякував Олександрові за все, що він зробив і віддав йому близько 17 000 голосів.

 

Здавалося б, що на виборах до Верховної Ради не мало б виникнути жодного сумніву, що саме Сич буде представником від обласного центру у парламенті. Але не все так просто у внутрішньопартійних розкладах ВО «Свобода». Як стало відомо з надійного джерела у ВО «не пускають хлопці з міста Сашу на Франківський округ». В них тут свої плани є! Хлопцям рік у міській раді пішов на користь – вони зрозуміли, що мають право на власну думку. «Ти, Сашко, там з грубими дядьками спілкуєшся, горілку п’єш, у волейбол граєш, то й договорись з ними собі за округ, а з містом ми самі раду дамо… І взагалі шкода обласну раду втрачати, бо як Сича оберуть до ВРУ, то ще не факт, що знову когось із «свободівців» на голову підтримають. Загурського чи Поповича, це зараз не важливо, кадри у нас є!»…

 

От і виходить, що треба Сичу домовлятися за округ з чужими, але з ким???

 

Слухаємо телеінтерв’ю п.Шлемка: «Наші партнери – «Фронт Змін». Ми будемо домовлятися з ними по кожному округу».  

 

Слухаємо телеінтерв’ю п.Шкварилюка: «Ми ще з «Батьківщиною» не зустрічалися, але будемо обговорювати спільних кандидатів мажоритарників».

 

Ніхто з політиків про ВО «Свобода» навіть не згадав. Більше того, у п.Сича ніхто на цю тему навіть інтерв’ю не брав!.. Спробуємо розібратись в чому ж справа?!

 

Аналізуємо звіт голови обласної організації ВО «Свобода» в районах Івано-Франківської області за участі Олега Тягнибока, який чомусь подавався, як звіт голови обласної ради. Але якщо це так то до чого тоді там Тягнибок, а якщо навпаки, то чому на партійному заході був задіяний службовий мерседес облради з водієм? Жируєм чи звикли? До хорошого швидко звикають, але неварто.

 

Зверніть увагу на кількість присутніх, вона вже далеко не така яка була колись. На голову Партії ВО «Свобода» Тягнибока в парі із головою обласної ради Сичем приходить помилуватись аж по пів залу! Чи зали були на половину порожні, чи на половину повні, це питання риторичне, зрозуміло одне – ВО «Свобода» на Прикарпатті стала не цікава. Загальновідомим є факт, що на націоналістичних закликах про Бандеру і Шухевича довіру можна отримати, але цього надто мало, щоб її зберегти.

 

Нарізка округів по області на широкий загал ще не відома, але вже відомо, що ВО «Свобода» по жодному з них на цих перегонах не зможе конкурувати ні з Батьківщиною, ні з Фронтом Змін, тому вже тепер про них почали забувати. Свого ж єдиного конкурента – Нашу Україну – Свобода вже активно почала пресувати на минулій сесії Івано-Франківської обласної ради: рішення про включення голови фракції «Наша Україна» Олега Парфана до складу президії облради було заблоковано фракцією «Свобода».

 

Що ж стосується пропорційної частини, то тут і до ворожки не приходиться ходити – 5% для Тягнибока є не підйомним бар’єром.

 

Василь Байка


29.11.2011 Василь Байка 2010 32
Коментарі (32)

І. 2011.11.29, 09:36
Василю чи Тарасе, Парфана зовуть Тарасом...
да уж 2011.11.29, 10:11
до І., а яка різниця як його звати? що він щось важливе зробив для вас? для мене і для більшості громади - НІ! мають значення дії людини, і тоді вже, напевне, добре будуть памятати, як її звати. отож, парфан ще дуже мацьопкий, раз не памятають як його звати...
да уж 2011.11.29, 10:13
p.s. а мова в статті йде про свободу, яка спинилась (може сі зашпортала, тай тормозить, а не спинилась?????)
провокація 2011.11.29, 10:35
Провокація самої ж обласної Свободи проти своїх же товаришів, чому так? це напевно політика, яку не всі розуміють. Але те що ніякої діяльності обласної Свободи окрім мітингів, пивних палаток та сидіння в офісі немає то факт. Те що міська Свобода працює так само факт, погано чи гарно але працює, усі приймальні депутатів відкрити, на всі сесії ходять, усі комісії працюють, погані чи гарні реформи стараються провести і це люди, які ніколи не були у владі і все це під постійною критикою усіх: починаючи від коментарів у інтернеті і завершуючи ЗМІ, які як з ланцюга зірвалися. У Сича реально немає команди чесних та принципових людей і хто буде працювати на його результат виборах він би мав подумати, замість вестися на нашіптування та плітки представників його команди крикунів. Сич він просто програє і його так само просто кинуть ті кому в голові тільки бабло. Політик повинен бути стратегом, в даному випадку як в дитячому садку ти поганий бо ти з нами не ділишся, а чим ділитися коли інші прийшли не ділити, а працювати, от вам і маєте самі себе спинили і такими от нікчемними статтями.
Кук 2011.11.29, 10:52
Це не аналітика, не памфлет, не колонка... Це просто набір дурниць. До фіртки - ви друкуєте будь-які бздури, які вам присилають? Так сайт можна перетворити на паркан, на якому пишуть усі недоумки, яким не лінь
провокація 2011.11.29, 11:16
Мало того, гляньте що ЗМІ чудять тут: http://polityk.if.ua/ голусування за Сича чи Онуфріїва, хто кращий...дурдом.
Кук 2011.11.29, 11:24
Ну, поглянув. Той сайт - це, по-перше, не ЗМІ. По-друге, він - повна фігня
провокація 2011.11.29, 11:42
Усі хто має офіційний вихід на загал це ЗМІ, інша справа які вони. Погоджуюсь, що це фігня, але люди що люблять їсти...правильно, фігню.
Leon 2011.11.29, 12:00
АВТОР УПЕРЕДЖЕНИЙ КОЗЕЛ!!!!!!!!!!
Перто 2011.11.29, 13:27
домовлятися сичу не потрібно, він проліз до влади з допомогою партії своїх нібито опонентів, а насправді ліпших друзів синьо білих ригіоналів, а тепер збирає грошву на наступний їм хабар за допомогою комунального грабежу франківців(розрахункокового центру), прикриваючись реформами, набиває передвиборчий гаманець...хитрий жук Ви пане Олександре
Олег проти продажнох переш 2011.11.29, 13:30
ану згадайте помаранчеву революцію, чи був там хоч один прапор "Свободи"(хоч вона заснована на поч 2000-х - ні, бо вже тоді це був проект партії регіонів, тепер вони пролізли тут до влади і сміютья з нас - галичан, отак донецькі і тут правлять, і Сич їх найперший представник
Петрові 2011.11.29, 13:31
Сич немає ніякого відношення до того що ви написали, а іменно ЄРЦ, ви часом не трговка базарна, яка чула про дзвін та не знає де він.
націоналіст 2011.11.29, 13:51
багато вас поналізало до влади і бачу тримаьтися за неї будете стискаючи зуби міцніше ніж кучімсти, бо так вже того продажног8о перешиванця захищається ніби вам медом помазано, кругова порука псевдонаціонілістів...дивіться, бо закінчите так як усі інші проекти регіонів
23 2011.11.29, 13:54
свобода як і на минулих виборах підкине бюлетнів трохі і знов виграє
до 23 2011.11.29, 14:06
Біда, що люди коли пишуть, то не розуміють що якщо б перевірили ту інформацію, в даному випадку про "вкидання бюлетенів" і вони б підписувались відкрито, що б було з ними за наклеп, бо дана заява достатньо серйозна. Кометарі дають право лити брехню і лайно безпідставно і це не демократія нажаль, це дикість.
оксана 2011.11.29, 15:24
І чому мені здається, що почались вибори? Ви хоч раз у Франківську останнім часом були? НУ тоді факти перевіряйте , бо наклепи примітивні , а проплаченістю в коментарях аж тхе.Якимись замаскованішими треба бути, а то працюєте вже піар такої вам ненависної ВО СВОБОДА, а у вас же ж наміри зовсім інші були.
прехожий 2011.11.29, 15:34
Шановна Оксанко, не перебільшуйте значення коментарів і кометнаторів, це три з половиною чоловіки, які все це читають та пишуть. Вони ніколи це не винесуть в маси то ж і піару ніякого немає. :)))))))))))))
cтепан 2011.11.29, 18:41
видно шо тут немає ніякої об єктивності, адже тариф на компослуги дійсно піднявся, свобода зоробляє по 0.11 копійок з кв. метра майже кожної квартири міста, це мільйони грошей, де вони, звичайно ж на компанію сичу треба підзаробити!
українець 2011.11.29, 18:44
жодної справедливості нема,продажні перешиванці приходять до влади і розказують нам як жити і шо таке націоналізм...вони все і поняття "свобода" приватизували, всю комунальну сферу міста теж, з людей деруть у кишеню оборотням-сичам, що далі?
Гриць 2011.11.29, 19:53
Не думаю, що Свобода заробляє лиш на вибори Сичу, забуваєте, що ще є О. Тягнибакс, який теж буде балотуватися, отже, треба і йому відкат дати. Ось питання скільки це % ? А ця ганебна стаття - справа рук, мабуть, опонента Сича і голови міської Свободи Ромка Онуфріїва (псевдо "голубець", цікаво чому відразу не "п..дер"?)
? 2011.11.29, 19:58
Тепер головне всім розказувати, що в партії все добре і всі люблять один одного і готові до спільної боротьби. Але треба заглянути на Політік.іф о там справжня правда життя Свободи. Класна провокація фазанів.
брат Боднара 2011.11.29, 21:25
Онуфріїв під аплодисменти Тягнибакса мочить Сича усюди, де тільки може, Вже й Марцинківа на місце Саші готує (головою обласної Свободи). Де починається бабло, там "націоналісти" сі закінчуються...
дзідзьо 2011.11.29, 21:36
здаєси ми, шьо вже с усе видів, але єк міська фракція тієї самої партії воюєт з обласнов своєв фракцієв - ще с не видів. Показилиси. Отой Сич гет чисто єк мій Мейсон - і мордов і натуров, а той Онуфрик чи Онуфрій, то як його Загиблик...
Сич+регіони 2011.11.30, 13:19
колись говорили що си сильний, ні - він продажний!!!
:) 2011.11.30, 13:33
Ого! скільки коментів!І суцільний негатив.І шо б то значило? Може Свобода комусь перцю кудись підсипала? :)
норд 2011.11.30, 15:20
просто сич нас усіх зрадив, продався регіонам, от і все, тому й негативу стіки
petro 2011.11.30, 15:32
то Ющенка гнобили зникнення, потім Юлю до тюрми, а на когол працюють ? на регіони.... ганьба
Вуйко 2011.11.30, 20:33
Конгрес украінських націоналістів!Хто там був і звідти втік чи знаете?Сич,Дзвінчук і пішло...............................Чому?Які ж це націоналісти?От молодці регіонали.А всі іх критикують.Товариство!Пройде ще трошки часу і всі Дзвінчуки,Сичі залишать свободи,фронти змін та інші і прийдуть з різних боків на поклін.Тільки раджу регіоналам!В партію приймати тільки тих людей які не були брехливими пострибайлами,не брати ГАНДОНІВ!Цікаво жити з демократами постійно смердять,а бідний нарід вірить і надіеться що підкинуть цукорків.Ой-йой-йой дурний народ.Біда тай годі!!!!!!!!!!!!!!!Правда???????????????????????
Вовк 2011.11.30, 20:42
Вуйко чи можете дати доброго шпіца тим хруням за яких ви горили?Як будете давати то з розгону щоб відчули і другим розказали!
re 2011.12.02, 16:36
дайте худому поїсти, бо довго не протяне(як то в тій рекламі, знаєте) видно продажним сексотам мало їсти дають... та їх у всі часи всі не поважали, шо власники, шо рідня, то ж сексоти, продасть і не скривиться
Цюняк В.В. 2011.12.04, 20:57
в м.Бурштин уся влада належить ВО "Свобода" - міський голова Курляк П.І. та більшість депутатів від ВО "Свобода". Уся діяльність- це розкрадання міського бюджету та "деребан" землі.Остання фішка "Свободи" знищення близько гектару парку Шевченка в старій частині м.Бурштин під нелегальний бандитський базар.Отака "Свобода" від ЗАКОНІВ.Приїдьте в м.Бурштин і переконайтесь,тільки чомусь керівництво "Свободи" не вживає заходи, щодо злочинної діяльності партії в Нашому місті,а може то політика "Свободи" - грабити свою громаду.
Кок 2011.12.06, 00:29
Сич аби не воювати з ФЗ (Прокопів, Бубен), ПР (Гусак), УНП (Анушкевичус), Удар (Соловей), Батьківщина (Терешко) та з метою взаємної економії коштів здасть крісло голови ОР за мандат депутата- мажоритарника ВРУ... Регіонам, бо вони можуть реально не мішати йому (втрачати в Івано-Франківську нема що, шанси мізерні) і вдруге вакантне крісло голови ОР не упустять!!! Патріот хkєнов!
15.06.2026
Вікторія Матіїв

В інтерв'ю журналістці Фіртки Мирослава Полатайко розповіла про свій шлях у професії, роботу за лаштунками театру, народження ролей і те, як війна змінила відчуття сцени.

4003
07.06.2026
Тетяна Ткаченко

До повномасштабного вторгнення Назар Семанів мав невелику майстерню та планував розвивати її. Для цього поїхав до Німеччини заробити кошти на обладнання. Після початку великої війни повернувся в Україну.  

2183
04.06.2026

Відповідний законопроєкт №15284 уже зареєстрований у Верховній Раді та визначає чіткі правила руху, вікові обмеження і відповідальність за порушення. На цьому тлі в Івано-Франківську вже діють власні підходи до регулювання руху самокатів.

2403
01.06.2026
Вікторія Матіїв

«Бо де скарб твій, там буде й серце твоє» (Мт. 6:21) — ці слова Наталя Бакум присвячує своєму чоловікові, захиснику Івану Бакуму, який загинув під час ракетного обстрілу у 2023 році.  

5506
29.05.2026
Тетяна Дармограй

Попри повномасштабну війну, корупційні схеми в Україні продовжують працювати — у міськрадах, державних органах та навіть структурах, які мають боротися з економічними злочинами.

21257
23.05.2026
Вікторія Матіїв

Про те, як сьогодні виглядає епідеміологічна ситуація на Прикарпатті, які інфекції фіксують найчастіше та як їм запобігти, розповів лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Процик в інтерв'ю журналістці Фіртки.

3227

Зараз, під час випробовувань війни, в нас є одна головна правда, а скільки їх з’явиться, тих «правд», по її завершенні?

988

Безперечно, релігійні переконання є особистою справою кожної людини. Проте, коли йдеться про знаменитостей рівня голлівудських зірок, чия популярність сягає глобальних масштабів, це набуває й певного суспільного значення.

1016

Китайці мислять образами (ієрогліфами). Їх мислення більше образне, аніж логічне (як це є, зокрема, в європейських народів з їх логічним звуковим письмом). Тому для розуміння китайців потрібно більше звертати уваги на символізм.

1792

Рахманська країна мусить бути невідомо де, але не на земній кулі, бо на ній в принципі не може бути такого місця, де б гуцулові було краще, ніж у себе: поміж цих ґрунів і кичер, гірських річок і озер, толок і царинок, смерекових хат і полонин.

1758
19.06.2026

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

7503 2
15.06.2026

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

15648
10.06.2026

Сніданок — це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

9057
20.06.2026

Простий образ сіяча й зерна розкриває глибоку істину: від нас залежить, чи проросте й принесе плід те, що ми чуємо й сприймаємо.

3963
15.06.2026

Учасники зустрічі молитимуться за мир, духовне зцілення, а також вшанують пам’ять померлих членів Апостольства. 

913
11.06.2026

У ніч з 12 на 13 червня в Марійському духовному центрі «Погоня» проведуть традиційні нічні чування.

823
06.06.2026

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

5095
20.06.2026

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

42541 1
18.06.2026

Ухвалені Верховною Радою зміни до Бюджету-2026 дозволять суттєво розширити програми соціального захисту для військовослужбовців.

525
16.06.2026

Баланс на фронті змінився на користь України, а час більше не працює на Володимира Путіна, — переконаний американський політолог та колишній посол США у РФ Майкл Макфол. Також він наводить вісім ознак того, що Росія програє свою війну.  

754
05.06.2026

Після «історичного» указу про дозвіл на проведення параду 9 травня в Москві — історичний відкритий лист Володимира Зеленського Путіну.

1679
20.05.2026

За оцінками аналітиків, після нетривалого зростання внаслідок роздутого оборонного замовлення економіка РФ уперлася в глухий кут.  

1610