У Богородчанській громаді п'ятеро випускників отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.
Цьогоріч участь у НМТ взяли 500 випускників громади, з яких 425 успішно склали тестування. П'ять максимальних результатів здобули четверо учнів місцевих ліцеїв.
Про це повідомив селищний голова Богородчан Ростислав Заремба, пише Фіртка.
Найвищий результат продемонстрував випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич. Він отримав по 200 балів одразу з двох предметів — англійської мови та історії України. Як зазначають у громаді, це перший подвійний максимальний результат в історії навчального закладу.
Ще троє випускників здобули по 200 балів з окремих предметів. Зокрема, Андрій Басараб із Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника отримав максимальний бал з математики, Юрій Пташник із цього ж ліцею — з англійської мови, а Кирило Семака з Богородчанського ліцею №2 — також з англійської мови.
Випускників привітали та відзначили грамотами і грошовими преміями.
У громаді наголошують, що такі результати є свідченням високого рівня знань, наполегливої праці та відповідального ставлення до навчання, особливо в умовах повномасштабної війни.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Школи під новими правилами, «Оберіг» — у реорганізації: що змінюють в Івано-Франківську