Ветерани івано-франківської команди АМП ФК «Бартка» Юрій Гапончук та Володимир Романишин уперше зіграли у складі Національної збірної України з ампфутболу на міжнародному турнірі Amp Futbol Cup, який відбувся у Варшаві.
Про це повідомили в управління з супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб ІФ, пише Фіртка.
Колишні військовослужбовці, які захищали Україну зі зброєю в руках, сьогодні представляють державу на міжнародній спортивній арені. Їхня участь у змаганнях стала прикладом сили духу, витривалості та прагнення рухатися вперед попри всі випробування.
«Представляти збірну України з футболу — то була дитяча мрія. І ви знаєте, мрії збуваються», — поділився враженнями Юрій Гапончук.
За його словами, можливість одягнути футболку національної команди стала одним із найважливіших моментів у житті.
«Я гордий одягнути футболку збірної України — момент, який назавжди залишиться в моєму серці. Відчуття, коли ти представляєш країну, за яку продовжуєш боротьбу на футбольному полі», — зазначив спортсмен.
За підсумками турніру збірна України здобула дві перемоги та зазнала двох поразок. У команді наголошують, що участь у змаганнях стала цінним досвідом у матчах проти сильних суперників.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!