24 корисні звички, які змінять ваше життя

 

/data/blog/72647/9e7ee00778954736e671b9836127ff13.jpg

 

Коли ви робите щось кожного дня та регулярно, з часом це входить у звичку. В сьогоднішньому списку від Пітера Клеменса – корисні звички, які, якщо дотримуватися їх, повністю змінять ваше життя в кращу сторону. 

Ранок

tumblr_nauhm6hXKt1tvuzndo3_1280

1. Прокидайтесь рано-вранці. Для мене встати о 5 ранку і приділити для себе любимого силу-силенну часу перед роботою – задоволення.

2. Виконуйте фізичні вправи. Колись я поставив перед собою мету – 4 рази на день займатися фізичними навантаженнями. Але в підсумку найчастіше відкладав все на завтра. І потім зрозумів, що краще я буду займатися спортом один раз на день, але це стане моєю звичкою.

3. Перегляньте, а краще перепишіть свої цілі. Кожен день я намагаюся стати ближче до своїх цілей. Той факт, що я починаю свій день з перегляду своїх цілей, говорить про те, що протягом дня я все більше розумію, чого хочу досягнути. Як каже канадський письменник Робін Шарма: «Чим вище ваша усвідомленість, тим кращий вибір ви можете зробити. Коли ви робите кращий вибір, ви бачите кращі результати».

4. Слухайте музику і читайте книги, які зможуть вас мотивувати, адже вранці весь день здається безмежною можливістю. Я мотивую себе зранку, слухаючи аудіокнигу або ж читаючи книгу, яка може мене надихнути.

5. Візуалізуйте свій майбутній день. Я люблю на кілька хвилин заплющити очі й уявити, що б я хотів, щоб сталося сьогодні. Дивно, але це дуже часто працює.

6. Напишіть список того, що необхідно зробити. Я часто записую в свій щоденник список важливих завдань, які потрібно зробити протягом дня. Коли я виконую ту чи іншу задачу, то викреслюю її, або напроти певного пункту ставлю галочку. Це простіше простого, але повірте – дуже ефективно.

7. Перевірте заголовки новин. Мені здається, дуже важливо розуміти і знати, що відбувається в суспільстві і в світі в цілому. Це не обов’язково має бути політика. Зрештою, повинні ж ви вміти підтримати розмову на будь-яку тему. Інакше іноді доведеться відчувати себе абсолютно нецікавим співрозмовником.

8. Заведіть блог: я вважаю, що в блогах є багато корисного. Почніть вести свій блог, і він допоможе вам розвинути свою креативність, завести нових друзів, а іноді навіть зможе принести вам якийсь дохід.

9. Знайдіть час для того, щоб добре виглядати: реалія життя – оточуючі люди дійсно нас судять по зовнішності. Я перед виходом завжди переконуюся, наскільки добре я сьогодні виглядаю.

День

89Sd8PR

10. Посміхніться. Найімовірніше, ви не раз чули про те, наскільки важливо посміхатися, але, як кажуть: «здоровий глузд – явище вельми рідкісне». Я намагаюся протягом дня завжди посміхатися. І повірте, це не тільки мене робить щасливішими, але ще й допомагає посміхатися іншим людям.

11. Виділіть найважливіше. Я намагаюся не загострювати увагу на завданнях, які повинні бути виконані терміново, але не є значущими. Насамперед необхідно робити найважливіші завдання. Навчіться розставляти свої пріоритети.

12. Не давайте занадто багато обіцянок, краще просто робіть. На роботі я намагаюся робити все по максимуму, приділяю увагу дрібницям і деталям, які інші випускають. Перед кожним завданням я ставлю певні дедлайни, і коли це можливо, намагаюся впоратися з усім заздалегідь.

13. Будьте активні. Бути активним, значить, проявляти ініціативу і брати на себе відповідальність за те, що сталося. Кожен раз, коли я хочу щоб щось сталося, я задаю собі питання: «А що я можу зробити для того, щоб це сталося?».

14. Добре харчуйтесь. Замініть чіпси, солодощі та шоколадки на фрукти, овочі (морква і селера, до речі, прекрасно жуються) і горіхи.

15. Будьте ближче до природи: для прекрасного самопочуття добре б проводити час на відкритому повітрі. У робочі дні я намагаюся на обід прогулюватися.

16. Підтримуйте зв’язок з друзями. Я намагаюся кожен день відправляти смс своїм друзям. Це, як мені здається, прекрасний спосіб підтримувати зв’язок, навіть якщо ми всі дуже зайняті.

17. Заощаджуйте. Принаймні, 10% від зарплати я намагаюся відкладати. Кращий спосіб відкладати гроші – це скоротити свій щоденний ліміт.

Вечір

5

18. Завжди знаходьте час для своєї родини. Мені здається, що бути вдома більшість вечорів – це вкрай важливо.

19. Знаходьте час для себе. Також я вважаю, що важливо приділяти час і для себе самого. Зайнятися чимось, що я люблю: почитати, подивитися улюблений фільм, помедитувати, зайнятися йогою, послухати музику або ж сходити в спортзал.

20. Займайтеся прибиранням: будинок, який повний мотлоху, може стати причиною безладу в голові і заплутаних думок. Для того щоб залишатися на вершині, потрібно жити в чистоті.

21. Відволікайтеся. Я намагаюся вимикати комп’ютер і телевізор на 30-60 хвилин перед сном, щоб мозок відпочивав. Коли я це роблю, то сплю набагато спокійніше.

22. Огляд свого дня. Я вважаю, що це відмінний спосіб контролювати, наскільки ближче я став до своїх цілей. Чи виконав я всі завдання в своєму списку? Пройшов мій день так, як я планував? Якщо ні, то з чим це пов’язано?

23. Зізнавайтесь в коханні. Не потрібно допускати, що всі члени вашої родини і так знають, що ви їх любите. Особисто я говорю слова любові своїй дружині і синам, принаймні, раз на день.

24. Лягайте спати не занадто пізно. Перша корисна звичка в цьому списку (прокидатися рано вранці) починається з того, щоб лягати спати не занадто пізно. Тоді хороший сон вам гарантований.

 

via The Change Blog, Cluber


23.03.2015 1739 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

626
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1564
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3134
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2141 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4242
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6025

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

471

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

452

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

438

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

541
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10077
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

896
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

853
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

605
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2458
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

888
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1213
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34175 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

336
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

436
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

780 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

959