Аня Заячківська про конкурси краси, мотивацію, мрії та благодійнійсть

 

/data/blog/60300/f4afb3302b2bde63a46336681aa28bb7.jpg

 

Анна Заячківська – переможниця конкурсу Міс Україна 2013, представляла Україну на Міс Світу 2013, виконавця авторських пісень. Щира, неймовірно проста, ніжна та з безмежно добрим серцем дівчина.

 

Ань, скажи, будь ласка, що мотивувало Тебе прийняти участь у Міс Україна?

Я якось і не задумувалась над тим, що мене мотивувало це зробити, але був ряд збігів, які направили мене на цю дорогу. Для мене все це було досить неочікувано.

Я читала, що головною причиною була любовна історія…

… все Ви вичитуєте (Сміється). Ну і справді, ще однією причиною був не надто сприятливий період для мене, не надто гарні відносини із моїм хлопцем, і в один момент якось все розірвалося у нас. Напевно, я хотіла щось змінити, почати рухатись у новому напрямку, у цей час це було необхідністю для мене. Воно якось все комплексно співпало і вийшло, як вийшло.

Як гадаєш, чому Тобі віддали перевагу, що було в Тобі такого, чого не мали інші дівчата?

Я завжди старалась бути собою і виконувати все добре: усі позиції, постановочні номери та розумно відповідати на питання. Напевно, у ту хвилину, в той час я вирізнялась поміж усіх дівчат, що якимось чином зацікавило тих людей, які були у журі.

Аня9

Вигравши конкурс в Україні Ти вирушила на Балі. Чи відчувала Ти підтримку з України?

Насправді, я розуміла, що їду не я, а моя країна. І ніколи особисто себе не представляла, а намагалася, якнайкраще представити Україну. Я отримала багато хороших відгуків від організаторів та фотографів, які обожнювали працювати зі мною. Також для мене стало приємністю, що мою пісню оцінив лондонський композитор та музикант, який був одним із членів журі. Якось він навіть сказав мені: «Спробуй себе на Євробаченні!» (Сміється).

Пісня, яку Ти представила на конкурсі, була написана Тобою?

Так, моя. Тільки частинка іноземною була перекладена дочкою Романа Калана.

Що взяла для себе від цього конкурсу? Повернулася іншою?

Так, приїхала трохи інакшою, адже я побачила зовсім інший світ з такими добрими, щирими, радісними людьми. Я не хочу сказати, що українці не є такими, але у нас є дуже багато проблем і речей, які пригнічують. Постійно на вулицях ми ходимо або сумні, або незадоволені, задумані, або ж заплакані. Рідкість, коли людина є така сяюча, осяяна сонцем.

Як думаєш, у чому наша проблема?

По-перше, інше відношення до життя. Вони дякували Богу за кожну хвилину, нам потрібно цього вчитися. По-друге, вони готові ділитися навіть тим, що мають, а мають вони небагато.

Аня5

Після конкурсу, Ти приїхала в Україну вже з якимись конкретними пропозиціями?

Чесно, єдиною моєю помилкою було те, що я не відреагувала одразу на всі пропозиції, які отримала. Я приїхала в Україну, а за місяць вже був Майдан. У мене була можливість виїхати закордон, ніжитися на сонці і займатися своєю кар’єрою, та я обрала трохи інший шлях. На Майдані я фізично була присутньою три місяці.

Від самого початку?

Від кінця листопада і до січня.

Що робила там, чим допомагала?

Після того як приїхала в столицю я зрозуміла, що рук не вистачає на кухні. Тому, вирішила не тільки бути присутньою фізично на Майдані, хоча присутність в той момент там була також важливою, але вирішила замінити декількох дівчат на їхній зміні: готувала чай, канапки і т.д. Згодом я познайомилася із людьми, які проводили «Вільний Університет Майдану», де проводилися дуже цікаві обговорення. У новорічну ніч я уже вела там програми як ведуча із Євгенією Стрижевською. І хоч реакція мого тіла на холод була несприятлива, я ні на мить не пошкодувала, що була в ці дні там.  Напевно, це був найкращий Новий рік у моєму житті.

Майдан завершився. А чи змінилися українці?

Напевно, як які. Люди, які мали певне відношення до цих подій, то стовідсотково змінилися. Коли я працювала у лікарні із потерпілими, допомагаючи їх перев’язувати, бачила молодого хлопця в якого із носа лилась кров, із рота також. В такі моменти не можна було не змінитися, не можна було не переоцінити своє життя і не задумуватися над правильністю тих речей, які Ти робив.

Чим зараз займаєшся?

Намагаюся втілити у життя свою мрію – створити благодійну організацію, школу, або ж лікарню.

Аня3

Для кого, власне, буде ця школа?

Хотілося, щоб там навчалася талановита молодь, яка не має можливості навчатись. Ідея спрямована на дітей з сиротинців та інтернатів. Ми звикли приносити речі у дитячі будинки, але таким чином ми їх нічому не вчимо. Потрібно брати те хороше, що вони мають в собі і розвивати, намагатися пристосовувати їх до суспільства, щоб вони не були тільки користувачами, але й могли дати щось суспільству.

Що Ти вкладаєш у поняття краса?

Це поєднання внутрішнього, прекрасного Світу і зовнішнього. Це поняття для кожного індивідуальне. Я вірю, що Бог і так створює кожну людину прекрасною, а завдання людини працювати і самореалізовуватися.

Ти була на конкурсі краси, де Тебе оточували красиві, розумні дівчата. Приїхавши в Україну пересвідчилася у тому, що українці все ж таки найвродливіша нація?

Я бачила і справді дуже красивих дівчат, тому не знаю, як загалом говорити, хто вродливіший, але знаю одне: українці не дуже цінують красу. От в нас чоловіки надто розбещені жіночою красою, саме тому немає відповідного ставлення . Так насправді, я дуже обурена тим, що наші хлопці, чоловіки, не смію говорити за всіх, не вміють ставитися до жінки, як до леді, а іноземці, у свою чергу, як алмази відкопують цих красивих жінок, вчаться любити, поважати та цінувати їх, і не лише за зовнішність.

Що надихає Тебе у житті?

Саме життя. Продовжувати радіти життю, шукати більше позитиву та добрих речей.

 

У дитинстві хотіла бути: не знаю ким, але точно знала, що мені було б тісно у собі, якщо я не обрала б щось творче.
Остання переглянута кінострічка: фільм зроблений зі смаком та про смак – «Прянощі та пристрасть»
Остання прочитана книга: «Перехрестя» Чеповой В.В.

Улюблена кухня:своя фантазійна кухня. Люблю готувати нестандартні речі!
Країна в якій хотіла би жити: в рідній країні все таки найкраще.

 

juliakushnir.com


02.10.2014 2545 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

641
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1576
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3153
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2152 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4250
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6038

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

479

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

457

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

444

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

544
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10084
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

904
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

858
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

619
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2471
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

894
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1220
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34181 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

346
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

442
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

786 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

962