Японський метод лікування водою: найпростіший шлях до здоров’я

 

 

Японці – визнані довгожителі, їх здоров’ю щиро заздрять жителі інших країн. Це дуже популярний сьогодні метод в Японії. Необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження. Для багатьох захворювань вода є 100% ліками.

 

Японська медична асоціація підтвердила цілющий ефект рясного ранкового пиття: лікування головного болю, проблем з серцем, бронхіту, розладу шлунка та інших захворювань відбувається чарівним чином! У тому числі мова йде і про тривалі і серйозні захворювання, пише ukrainianpeople.us

 

Визнано ефективними ліками від наступних захворювань:

  • головний біль
  • тілесна біль
  • хвороби серцево-судинної системи
  • артрит
  • прискорене серцебиття
  • епілепсія
  • зайва вага
  • астматичний бронхіт
  • туберкульоз
  • менінгіт
  • захворювання нирок і сечового міхура
  • блювота
  • гастрит
  • діарея
  • цукровий діабет
  • запор
  • все очні хвороби
  • хвороби жіночих органів
  • рак і порушення менструального циклу
  • захворювання вуха, горла і носа

Японський метод лікування водою

  1. Вранці, ще до того, як почистити зуби, необхідно випити чотири склянки води (стакан води – 200 мл.).
  2. Почистіть зуби, але не їжте і не пийте нічого протягом наступних 45 хвилин.
  3. Після цих 45 хвилин, можна їсти і пити все, що завгодно.
  4. Не їжте і не пийте протягом наступних двох годин після сніданку
  5. Ті, хто не в змозі випити з ранку чотири склянки води, може почати з меншої дози і поступово збільшувати її, щоб дійти до чотирьох чашок.

Чому варто пити воду вранці

Людина після сну має більш густу кров через брак води, тому потрібно обов’язково пити воду вранці натщесерце. Якщо людина це не робить і починає їсти бутерброди з кавою, то кров стає ще густіше, так як необхідна вода для перетравлення.

 

Кава, чай є сечогінними. Це означає, що організм буде виводити більше води через нирки, ніж ви випили. В результаті маємо хронічну нестачу води, постійно густу кров, проблеми з товстим кишечником. І далі за списком. Тому перед їжею п’ємо воду для забезпечення нормального перетравлення. Після їжі потрібно витримати час до наступного прийому води або їжі. Це близько 2-3-4 годин в залежності від того, що з’їли і як багато.

 

Вода йде з порожнього шлунку через 5-10 хвилин. З’являється одинична відрижка, коли воротар відкрився і вода вийшла. Вода швидко потрапляє в товстий кишечник і засвоюється. А значить організм може спокійно виділити соки в шлунок без згущення крові.

 

Вода з лимоном: переваги

  1. Зміцнюється імунна система організму. Лимон багатий вітаміном С і калієм. Він стимулює мозок і нервову систему, контролює кров’яний тиск.
  2. Напій вирівняє лужний баланс, адже лимонна кислота не підвищує кислотність.
  3. Поліпшується обмін речовин. Сік лимона містить пектин, який допомагає організму боротися з відчуттям голоду. Крім того, було доведено, що люди, які підтримують лужну дієту, худнуть набагато швидше.
  4. Сік лимона стимулює травлення. Тепла вода служить для стимуляції шлунково-кишкового тракту і перистальтики.
  5. Цей напій має м’яку сечогінну дію. Лимонна вода збільшує швидкість сечовипускання, що допомагає швидко очистити організм, при цьому зберігши здоров’я сечових шляхів.
  6. Очищається шкіра. Крім того, вітамін С сприяє зменшенню зморшок і зникнення плям на шкірі, оскільки видаляє токсини з крові.
  7. Стакан води – це боротьба з зневодненням організму, з самого ранку всі системи почнуть працювати правильно і в першу чергу – наднирники, які виділяють гормони. Організм буде готовий до стресу, і цілий день зможе функціонувати нормально.

 

Терміни лікування деяких захворювань

  1. Високий тиск – 30 днів
  2. Гастрит – 10 днів
  3. Діабет – 30 днів
  4. Замки – 10 днів
  5. Рак – 180 днів
  6. Хворі артритом повинні слідувати цій методиці 3 дні в перший тиждень, а, починаючи з другої, – кожен день.

 

Дана методика не має побічних ефектів, однак, на початку лікування кількість сечовипускань може збільшитися. Буде краще, якщо Ви будете продовжувати цю процедуру і після лікування, і зробите її нормою життя. Пийте воду, і залишайтеся здоровими і активними.

 

Важлива деталь

Китайці і японці п’ють гарячий чай під час їжі (а не холодну воду). Настав час перейняти у них цю звичку. Ми тільки виграємо. Пояснюємо для тих, хто любить пити під час їжі саме холодні напої.Холодна вода знижує засвоєння їжі, так як продукти, що містять жири загустевают.

 

Іншими словами, жири в розрідженому стані швидше вступають в реакцію з киснем і краще засвоюються кишечником, ніж, якщо Ви запиваєте їжу холодними напоями. Відповідно, жири не відкладаються під шкірою, і ймовірність захворювання на рак знижується в десятки разів.


04.10.2016 14201 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

602
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1534
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3113
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2125 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4226
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5980

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

443

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

439

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

423

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

529
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10062
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

877
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

837
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

576
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2438
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

872
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1200
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34165 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

311
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

421
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

761 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

944