До яких наслідків може привести сироїдіння

 

/data/blog/82321/af5bc7ff365324d4da1b98e172e798a1.jpg

 

Сироїдіння досить популярний напрям в гонитві за здоровим харчуванням.

 

Його часто застосовують ті, хто хоче схуднути із-за низькокалорійності меню, а також ті, хто захоплюється різними езотеричними практиками задля кращого контакту зі своїм внутрішнім "Я".

 

Сироїдіння - це харчування виключно сирою їжею, а точніше овочами, фруктами, горіхами, зернами злакових. 

 

Прихильники сироїдіння запевняють, цей тип харчування - справжня панацея. Так, він рятує від безлічі хвороб, омолоджує організм і дає неймовірну силу для життєдіяльності. Насправді ж все не так райдужно. Хоча у сироїдіння є плюси, ніхто не скасовував і мінуси. Перед тим, як почати шлях до переходу виключно на сиру їжу, варто вивчати і першу, і другу колонку, а потім вже приймати зважене рішення. 

 

Плюси сироїдіння. 

На сироїдінні немає ризику переїдання, в організм надходять тільки корисні продукти, не підвищується холестерин, а також знижується ризик серцево-судинних захворювань. Самі сироїди додають до цього списку позбавлення від хвороб: зокрема, сироїди рідше хворіють простудними захворюваннями. Крім того, прихильники сирого раціону харчування менше сплять: для повного відпочинку їм вистачає в районі 5 годин сну. І, звичайно ж, не можна не відзначити схуднення. Так, харчуючись виключно овочами і фруктами, людина дуже швидко втрачає вагу. 

 

Головна філософія сироїдіння - це те, що без термічної обробки продукти зберігають всі корисні компоненти, тим самим будучи найбільш оптимальним режимом харчування для людини. 

 

Мінуси сироїдіння. 

Перший, і головний мінус сироїдіння - це відсутність збалансованого надходження вітамінів в організм. Насправді, якщо розібратися, людському організму потрібні корисні речовини з усіх видів їжі. При переході на сироїдіння, в першу чергу відчувається нестача вітамінів групи B, кальцію і магнію. Також в організмі не вистачає білка (якщо говорити про тих сироїдів, які їдять лише рослинну їжу). Крім того, із-за нестачі вітамінів людина може відчувати млявість, відсутність настрою і навіть агресію. 

 

Самі сироїди розповідають, що особливо складно прийняти новий раціон в перші півроку, коли організм тільки перебудовується на сирий тип харчування, увесь час вимагаючи звичну їжу. Якщо прийнято рішення стати сироїдом, цей етап потрібно просто пережити. 

 

До речі, лікарі забороняють практику сироїдіння людям з проблемами шлунково-кишкового тракту, дітям та підліткам, а також літнім людям, організму яких особливо гостро потрібні всі необхідні елементи для нормальної життєдіяльності. 

 

Лікарі також кажуть, що захоплюватися сироїдінням можна тільки тим людям, хто вже народив дітей і не планує продовжувати рід, оскільки для формування повноцінної яйцеклітини і сперматозоїда потрібні тваринні жири.

 

Якщо їх не буде в раціоні, є великий ризик безпліддя.

 

visti.pro


22.07.2015 3083 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

625
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1564
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3134
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2140 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4242
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6023

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

471

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

451

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

438

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

541
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10077
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

896
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

851
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

605
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2458
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

888
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1213
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34175 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

335
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

436
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

780 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

959