Готель в Буковелі потрапив до списку семи найнезвичайніших в Україні (фото)

 

 

i

 

Будиночки на воді; номери у стилі Скіфія і Козацтво; казкові замки та еко-будівлі… В Україні є багато оригінальних готелів, які просто вражають своїм дизайном.

 

Відпочинок в цих номерах, який обіцяє незабутні враження, може стати для вас приємною пригодою.

 

1. Готель «Історія», Поляниця

уi

Ідея готелю: 4-поверховий дизайн-готель є концептуальним, оскільки присвячений історії України на різних етапах. Це темно-сіра будівля, яка у вечірній і нічний час підсвічуються ліхтарями і тому стає схожа на казковий будиночок. Всі номери мають назви того чи іншого періоду в українській історії і відповідно оформлені: Печера, Трипілля, Скіфія, Київська Русь, Кріпацтво, Княжий, Козацтво, УПА і Класика. Це, мабуть, один з найцікавіших готелів України.

Де знаходиться і як дістатися: Івано-Франківська область, с. Поляниця, урочище Подина. Дістатися можна від івано-франківського автовокзалу на автобусі, що їде у Буковель. Зупинка – біля магазину «Лісовий». Якщо на машині, то за магазином повернути праворуч, проїхати приблизно 200 м до готельного паркінгу. До самого готелю під’їхати складніше, тому від паркінгу простіше дійти пішки.

2. Дизайн-готель 11 Mirrors, Київ

5

55

Ідея готелю: цей столичний готель знаходиться в самому центрі Києва, по сусідству з Володимирським собором і Національною оперою. Ідея дизайн-готелю – баланс стилю і краси, тобто строгість і нейтральні тони, що, на думку творців, прекрасно сприяє як підтриманню робочого настрою, так і відпочинку. Ця концепція дотримана і в екстер’єрі, і в інтер’єрі. У всіх категоріях номерів є доступ до Інтернету, плазмові телевізори, сейфи та міні-бари.

Де знаходиться і як дістатися: Київ, вул. Б. Хмельницького, 34. Доїхати можна до станції метро «Театральна» або «Золоті ворота». У 2-х хвилинах ходи від готелю розташований Володимирський собор, в 15-ти хвилинах – Майдан Незалежності. Від центрального залізничного вокзалу до готелю – дві зупинки метро.

3. Арт-готель «Баккара», Київ

6

56

Ідея готелю: готель став першим досвідом готельного бізнесу мережі ресторанів «Козирна карта». Його головна відмінність від інших полягає в тому, що готель розташований на воді. Тобто це плавуча баржа, перетворена на затишний готель, з вікон якого можна милуватися прекрасною панорамою дніпровських берегів; іншою стороною вікна номерів виходять на парк. Зовні готель нагадує океанський лайнер з дахом синього кольору, а в цілому здалеку готель схожий на різнобарвний вітраж. В інтер’єрі переважають світлі тони, зручні меблі – у вінтажному стилі. Сміливо можна сказати, що цей арт-проект входить до списку найцікавіших готелів України.

Де знаходиться і як дістатися: Київ, Венеціанський острів, 1. Найближча станція метро – «Лівобережна», поруч з якою знаходиться Міжнародний виставковий центр, від нього до готелю 10-15 хвилин пішки.

4. Замок «Радомисль», Радомишль

65

455

Ідея готелю: готель є невід’ємною частиною музейного комплексу «Радомисль». Номери виконані в аскетичному стилі раннього модерну і трохи нагадують чернечі келії, але оформлені в теплих, світлих тонах з підкресленими елементами цегляної кладки. Меблі в номерах – дерев’яні та плетені, що дозволяє повною мірою відчути себе в епосі 17-18-го століть.

Де знаходиться і як дістатися: Житомирська область, Радомишль, вул. Щорса, 15.  До залізничного вокзалу Києва – 100 км, до аеропорту «Бориспіль» – 140 км. Від залізничного вокзалу курсують автобуси, але можна домовитися і з таксистами.

5. Готель «Тридев’яте царство», Скала Подільська

234

635

Ідея готелю: зовні цей готель дійсно нагадує казковий замок, він так само виконаний з каменю та дерева. Схожості на старовинну оселею лицарів додає і особлива форма вікон, а також невеликий кам’яний паркан, який є елементом ландшафтного дизайну.

Де знаходиться і як дістатися: Тернопільська область, Борщівський район, смт Скала Подільська, вул. Юрдига, 19. Готель знаходиться недалеко від траси Тернопіль – Кам’янець-Подільський. За 30 км, в селі Кривче знаходяться карстові печери. До курорту Буковель – 180 км.

6. Еко-готель «Friend House», Кіровське

24

244

Ідея готелю: головна родзинка в тому, що цей еко-готель побудований за спеціальним проектом з біорозкладних матеріалів. Перед будівництвом було проведено спеціальний аналіз інформаційно-енергетичного поля. Завдяки цьому готель став виглядати так, ніби він з’явився сам по собі. Матеріали, з яких побудовано будівлю, виключно екологічно чисті: глина, дерево, черепашник, очерет. Ширина вікон така, що дозволяє підтримувати рівень освітленості, як на вулиці. Інтер’єр номерів місцями нагадує печеру з численними отворами, куди проникає сонячне світло, що створює в номері особливу атмосферу.

Де знаходиться: Дніпропетровська область, смт Кіровське, вул. Орільська. Відстань від центру Дніпра – 30 км.

7. Відпочинковий комплекс «Услад», Ломачинці

1426757639_11001891_457239814431403_7167427491745540801_n

Безымянный

Ідея готелю: це етнокомплекс, що розташувався на мальовничому березі Дністра. Нова незвичайна послуга, яку пропонують гостям – проживання у будиночках на воді. Номери буквально плавають на хвилях річки. Комфортабельні двоповерхові будиночки (окремі один від одного) обладнані всіма необхідними зручностями. На першому поверсі житлова зона, на другому – простора відпочинкова зона з лежаками, та місцем для рибалки або ж стрибків у воду. Біля будиночка є можливість пришвартувати свій катер або скутер. Панорамні вікна дозволяють споглядати краєвиди дністровського каньйону та національного природного парку «Подільські Товтри», одного із семи природних чудес України.

Де знаходиться: Чернівецька область, Сокирянський район, село Ломачинці. Неподалік міста Новодністровськ.

 

ВСВІТІ


18.10.2017 5755 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

573
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1505
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3075
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2101 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4198
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5958

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

427

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

423

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

409

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

525
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

859
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

823
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1104
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

556
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2419
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

855
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1182
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34142 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

406
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

748 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

933
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

713