Ілюзія насолоди

 

 

Отже день певний розпочав себе стереотипно з доброї кави. Зокрема сам день залежить здебільшого від самого Його логістичного початку. Це не тільки в будистів. Важко розрізнити від'ємність релігійних практик, хоча на все свої умови проростання. Кармічність є помилковою.

Серед розмаїття наук /космогоній, теософій, уфологій, астрономій, астрологій та астрофізик/ можна віддатись суто асоціативному маренню, логосам власного блуду та пошуку, грі та єднання планет та чисел, періодів та етапів, але все набагато простіше певною мірою. Хоча впевненість в якомусь Випадковому виправданні Окремого явища - суть "рябої кобили", так сказав би Бадью. Математик, котрий невипадково пірнув в філософічну безвідповідальність, зрештою, все має мати елементи Краси й Гармоній- так вигадали усі моменти -Юги для применьшення усього Матеріального.

Матеріальне таке гріховне й безперспективне, хоча це засіб, а засіб має своє виправдання. Це розпочато ще Діогеном та його бочкою. Хоча ще в нього було глиняне горнятко, з якого пив кришталеву воду. А коли розбив- зрозумів, що в тому також мало Правди. 


А кому та правда потрібна. Діоген побачив хлочину, котрий пив воду з рук. Все є в людському універсумі для доброго перебування на планеті. Планета велика й різна. Різною є правда. Різною є сама різність...

Для більш чіткого розрізнення були вигадані усі "леже" та бутафорні. Ще Камю свого часу озвучив "лежевчення", яке різниться лишень рівнем насичення усього патріотичного. А патріотизм так шалено рухається в капіталістичному суспільстві... Де є зайві кошти й кожен хоче-може встати в "стойку" за землю й батьків. Та дітей. Так все ж таки Камю мав свою бочку , як Діоген, і Пруст, нещасний Пруст, котрий все виписав в обшитій трійним слоєм дубової дошки кімнаті/ був алергетиком/, хоча це метод, коли зробиш недолік своїм тріумфальним всесвітнім логосом. Віват.

Ще був Архімед. Всі випадково повмирали - теж певно треба заслужити, на тлі усіх практик, де важко зловити себе на думці- чи правильно ти живеш... Сперечались, що є окремі планети та їхнє наближення й тому є відповідні моменти Нещастя. Не було б нещастя, не було б такого щастя. Але змоделювати себе просто й відтворити в аспекті часового непорозуміння.

Творити врешті не потрібно для людей, бо все зрозуміється з часом, якщо бажаєте миттєвого визнання - краще одразу придушіть себе, бо не може перетнутись те, що не пересікається за суттю.. Тому чарівна історія така деколи жорстока до окремих гравців. Це парадигмальність тонкого світу та розуму та окремих моментів.

Хоча вже бачу, що вичерність така недосяжна й досяжна одночасно- стільки води пройшло крізь наші руки й атоми.

А атоми вигадали ще будисти, а стати будистом так просто, хоча не завжди потрібно в час наочності й зкалених ікон та сенсів. Зокрема знаків. Але істинне життя в можливостях давання альтернативного життя. Хоча можливо розділять з часом півкулі й відкриються нові природні баланси й наше коливання- тікаєте все життя від самих себе, а світ всеодно наздожене своєю опуклістю й прямолінійністю.

Тому насолодимось вже, допоки є для цього передумови..


16.10.2016 Роман Бончук 2231 0
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

544
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1472
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3046
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2081 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4159
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5933

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

387

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

406

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

398

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

523
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

839
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

801
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1088
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

530
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2400
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

841
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1164
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34122 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

389
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

727 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

918
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

690