"Імпотенти" - голова Галицької РДА та селищний голова Більшівців святкують першу річницю загострення "хвороби"

 

 

 

Днями виповнюється рік, з того часу, як в порушення санітарних норм почав споруджуватися каналізаційний септик поряд з криницею 80-літньої мешканки Більшівців Галицького району Ганни Небор.

Саме тоді (рік тому!) жінка звернулася до селищного голови Більшівців Василя Саноцького з проханням роз’яснити «будівничим» те, що вони порушують норми. Тоді це, насправді дрібне питання можна було, як видається, вирішити легко і швидко… Але владний імпотент Василь Саноцький проявив пасивність і байдужість, щось в традиційному галицькому стилі – «якось буде…»

«Фіртка» продовжує щотижнево моніторити ситуації навколо злощасного каналізаційного септика.

Безпомічність Більшівцівської селищної ради та Галицької районної держадміністрації не перестають з кожним разом дивувати дедалі більше.

Розпочнемо з першої інстанції – селищного голови Більшівців Василя Саноцького.

Минулого тижня він розповідав, що справу щодо сусідки пані Небор, яка в порушення нормативних документів встановила септик та до сьогодні не виконує приписи комісій, які вимагають привести його до відповідних вимог, вирішуватимуть у судовому порядку. Раніше, щоправда від твердив, що компетентна комісія склала припис і, якщо він не буде виконаний, то знову ж таки компетентні органи будуть штрафувати порушників...

«Фіртка» вирішила дізнатися, як там «йдуть справи», і чи «йдуть» взагалі... Проте розмова з паном Саноцьким була лаконічно. На перше ж запитання журналіста Фіртки відповідь була досить «вичерпною», як для посадовця: «Я нічого не знаю, я зараз не на роботі! Вибачайте», - поінформував голова та поставив слухавку.  Тобто, робимо висновок – імпотенція селищного голови вже в загрозливій хронічній фазі. Очевидно, без шансів на «одужання»…

Скажіть, як після такої відповіді вірити в те, що селищний голова «контролює ситуацію та намагається її вирішити»?

Ще одним підтвердженням бездіяльності Василя Саноцького є розмова з головним лікарем Рогатинської СЕС.

Він підтвердив, що очистити воду в криниці це обов’язок органу місцевого самоврядування. Проте, іноді санстанція йде назустріч чиновникам та за їх проханням надає відповідні для процедури речовини. Найцікавішим виявилося те, що сільський голова досі навіть не звертався за допомогою до СЕС.

«Забезпечувати населення водою це обов’язок органу місцевого самоврядування, тобто у даному випадку селищний голова. Ми воду не очищуємо, а проводимо тільки аналіз. Ми просто йдемо іноді на зустріч, адже у нас є засоби тільки того, щоб проводити профілактичну роботу в місцях інфекційних захворювань, і даємо їм відповідні речовини. Сільський голова на сьогоднішній день не просив у нас допомоги», - пояснили в Рогатинській СЕС.

Проте, найбільше «Фіртка» «переживає» за голову Галицької РДА пана Григорія Івасишина. Адже просто в голові не вкладається, як в такому «насиченому графіку» може працювати  Григорій Івасишин, - то у нього наради, то прийоми громадян, навіть часу на спілкування із журналістами не вистачає. Кілька днів намагаємося бодай хвилину поспілкуватися… Пишемо СМС-ки, передаємо побажання через секретаря… Хоча б довідатися - чи вияснили, нарешті, там, в Галицькому, районі - що ж там в чиїй "компетенції"... Не має часу, - ані хвилини! - цей «державний муж»… Схоже, що Галицькому району пощастило, адже його очільник цілими днями тільки тим і займається, що вирішує проблеми "маленьких українців" чи то "маленьких галичан"!

Що ж, поки що залишається побажати селищному голові та голові районної адміністрації успіхів у роботі та "не перепрацювати". Бо ж тяжка праця на благо «маленьких галичан» може і є причиною всіх цих владно-політичних захворювань?

До зустрічі за тиждень!

 

P.S. 23 серпня, 10.15. Як щойно повідомила "Фіртку" Ганна Небор, сьогодні вранці (припускаємо, що як реакція на цю статтю) з криниці Г. Небор спеціальною технікою була відкачана вода та буде проводитися дезінфекція криниці. Отже, хоча б якась активність влади почалася. Зі слів селищного голови Більшівців Василя Саноцького техніка в Більшівці прибула за розпорядження голови Галицької РДА Григорія Івасишина. Отже, з почином! Наслідки усуваютья, - питання тепер, - що буде з "причиною" - незаконно встановленим каналізаційним септиком?

 

Читайте також:

Влада Галицького району продовжує хворіти на "імпотенцію", а Рогатинська санстанція всім складом "пішла на фронт"?

Голова Галицької РДА – повний імпотент?

Туалетний тупик імпонентної влади


22.08.2013 1099 2
Коментарі (2)

Гість 2013.08.22, 16:35
Я вже особисто вивчав матеріали даної справи. Був у Галичі - поцікавився. Мене дуже зацікавило, чому "Фіртка" розкручує даний інцидент. Синові з Канади грошей на адвокатів не вистачає, а от оплатити послуги журналістів..... Таких "типових" справ в кожному районі - десятки. Це коли люди не хочуть звертатися до суду, відчуваючи, що справу можна й програти, а ходять по чиновницьких кабінетах.
ФІРТКА 2013.08.22, 16:44
Хто ви, "таємничий незнайомцю"? :) Ви направду вважаєте, що допомагати людям можна тільки "за гроші"? Шкодуємо вас в такому разі... Яким чином ви "вивчали матеріали даної справи"? Поділіться інформацією... Чому люди повинні зветатися до суду, якщо є спеціальні державні органи, які мають своїм обов'язком нагляд за дотриманням санітарних та будівельних норм? І на кого подавати до суду? На бездіяльну владу? Фіртка і далі, щотижня, буде "розкручувати" даний інцидент - до повного його вирішення. І не сумнівайтеся. А іншим імпотентам у владі, які так само футболять "десятки таких типових справ" - хай це буде за приклад... Може і до них колись черга дійде...
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

665
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1601
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3185
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2164 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4276
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6058

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

504

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

469

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

460

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

552
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10100
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

918
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

871
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

631
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2492
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

908
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1236
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34190 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

383
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

453
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

805 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

974