Instagram допоможе блогерам заробляти більше, беручи участь на YouTube

Instagram дозволить творцям отримувати прибуток безпосередньо від своїх відео, допомагаючи популярним користувачам отримувати більший дохід під час кризи з Covid-19, переходячи до прямої конкуренції з YouTube.


Починаючи з наступного тижня, Instagram буде показувати рекламу перед кліпами, які запускаються на його сервісі IGTV для відео. Компанія планує поділити 55% доходу з творцями, таку ж частину, яку YouTube дає своїм зіркам.

Компанія також почне випробовувати спосіб для користувачів продавати цифрові значки у своїх відео наживо. Якщо глядачі купують бейдж, їхні імена будуть виділятися серед коментарів шанувальників, позначаючи їх як прихильників. Ведучий відео отримає всі гроші безпосередньо протягом кількох місяців тесту, поки Instagram не почне брати частку доходу пізніше цього року або у 2021 році, повідомляє Instagram.

Зловмисники з великими базами фанатів зазвичай заробляють гроші на угодах з брендами, щоб розміщувати інформацію про свої товари чи події, домовляючись без участі Instagram. Але частина цього бізнесу не діє під час завершення пандемії. Наприклад, тревел-інфлюенсери у подорожах, не платять за перебування на курортах під час використання певних марок.

"Це був важкий час, коли творці були там для своїх шанувальників", - сказав Джастін Ософський, головний операційний директор Instagram. "Це час невизначеності з менш оплачуваною роботою взагалі".

Але цей крок не лише для підтримки впливових осіб - це для Instagram та батьківського Facebook Inc., щоб заробити гроші на піку уваги. Оскільки люди перебувають на карантині у своїх будинках, вони більше, ніж будь-коли, в Instagram, а перегляд відео в прямому ефірі з лютого по березень зріс на 70%, йдеться в повідомленні компанії. І все-таки зірки мали менший стимул створювати цікаві кліпи, адже було більше способів заробити на YouTube. Тепер в Instagram з'явиться новий спосіб зберегти цю можливість, будуючи при цьому ще одне джерело доходу.

Відеореклама починається після того, як користувачі натискають 15-секундний попередній перегляд відео в основній стрічці Instagram і переходять на IGTV для перегляду повного кліпу. Цей дизайн дає творцям стимул робити більше відеороликів, щоб заманювати користувачів перейти на IGTV.

Ці зусилля можуть зробити Instagram більшим внеском у загальні продажі Facebook. У 2019 році реклама в Instagram становила близько чверті прибутку Facebook, або приблизно 20 мільярдів доларів, повідомили люди, знайомі з цим питанням.

В Instagram, який заснований майже 10 років тому, тривали дискусії, чи стати прямим джерелом доходу для своїх популярних користувачів. Але тепер, маючи більшу популярність у світі, стало ще очевидніше, що деякі користувачі будують бізнес зі свого вмісту в Instagram - без допомоги компанії. Творці звернулися до програми, щоб відтворити досвід, який вони могли б в іншому випадку влаштовувати, деякі приймають поради через Venmo або покладаються на зовнішні сервіси, такі як Patreon, щоб заробляти гроші на своїх фан-базах.

Instagram бачить можливість самостійно впоратися з деякою комерцією. Фуд-інфлюенсери проводять уроки домашньої кулінарії; ілюстратори навчають послідовників як малювати; музиканти збираються в прямому ефірі зі своїх віталень. Тепер їх аудиторія може платити за підтримку цих зусиль значками за трьома різними ціновими категоріями: 99 центів, 1,99 долара та 4,99 долара. Значки активні лише протягом відео.

"Ми сподіваємось, що значки стануть інструментом для підтримки та отримають широкий спектр використання", - сказав Ософський. Але, наголосив він, це нововведення, і плани можуть змінитися. "Ми тільки це започатковуємо".

за матеріалами Blomberg Screentime


29.05.2020 11314
Коментарі ()

28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

125
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

779
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1755
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3326
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2260 4
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4456

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

613

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

549

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

536

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

575
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10173
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1008
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

4499
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

801
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2602
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1018
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34267 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

459
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

528
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

870 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

1087