"Можна отримати три "так" і не потрапити в ефір" - переможці "Україна має талант" розповіли про закулісся шоу (фото)

 

Лідери колективу „Лісапетний батальйон" розповідають, що до участі в конкурсі їх впрошували, на базі проживання в Києві годували омлетом та фруктами, а напередодні фіналу учасники „Батальйону" голосували самі за себе з мобільних.

 

„Більшість учасників на конкурс незнати-як пробиваються. Треба подати через Інтернет відео. Якщо сподобаєшся – тоді вже на живий кастинг запрошують. А нас до участі ледве впросили. Адміністратори з СТБ три рази дзвонили, бо в них фольклорних колективів мало. Ми відмовлялися. Бо ж на той конкурс йдуть, щоб життя міняти. А нам воно треба? Слави хочемо? Та ми не в тому віці! Щоб впізнавали? І так впізнають. Щоб замовлення були? І так все розписано", ― розповідає Gazeta.ua лідер колективу Наталія Фаліон.

 

 

Попри те, що колектив на кастинг запросили, їхати в столицю довелося за свої гроші. Фінальний відбір на шоу тривав з девʼятої ранку до дванадцятої ночі.

 

"Після нашого виступу з основною піснею Кондратюк попросив заспівати ще й „Лісапед". Каже: "Стільки про нього чув – хочу ще й в живу почути". Заспівали під баянчик".

 

Можна отримати на сцені три "так" від членів жюрі, але врешті на шоу не попасти.

 

„Бо "так" кажуть багатьом. Але є ще один пересів. Після того, як десять колективів виступили, їх запрошують ще раз, і оголошують фінальний результат. Тих, кому сказали "так" але потім відсіяли, просто не показують по телевізору", ― каже Фаліон.

 

Після того як колективи виходять зі сцени, їх запрошують в інші зали для дозйомки. Просять пройтися по сходах, ніби на сцену. Дознімають, як учасники за кулісами чекають виступу. Потім з цього монтують сюжет.

 

„На кастингу в одному з колективів танцювала дочка Оксани Марченко. Років девʼять їй. По телевізору їх показали, але далі вони не пройшли. Сама Марченко – як ікона. Така красива, що зразу починаєш обожнювати. Але в спілкування дуже проста. Казала, що її мама наш колектив любить. Її дочка також нас знала. Підскакувала біля мами, кричала „лісапед-лісапед". Одна наша учасниця свою чотирирічну донечку з собою взяла, бо не мала з ким лишити, то Марченко її на руки брала. Ніякої зірковості нема, не скажеш що дружина мільйонера. Трохи стидно нам було, але ми в неї штук 30 фотографій з автографами попросили – для дітей і внуків. Вона всім підписала", ― пригадує керівник колективу.

 

Напередодні півфіналу і фіналу учасники, що пройшли відбір, жили на базі в Пущі-Водиці.

 

"Ми жартували, що нас годують для наступної програми „Зважені і щасливі". Годували справді „як на убой" – на сніданочок молочна каша або омлет, нарізка мʼясна, творог. Яблука і апельсини – завжди. Кожен раз різний салатик. На обід супи смачні, підливки. Якщо на виїзді в павільйоні працювали, то кожному коробочка з першим і другим. Стоять мікрохвильовки – розігріваєш. Кава і чай - постійно", ― пригадують учасники колективу.

 

Учасники шоу, між виступами, вільно спілкувалися з членами журі, та один з одним.

 

„Зустрілися якось з Кондратюком, попросили мужика в майці і джинсах нас сфотографувати. Він каже "добре". Фотографує, а Кондратюк сміється: "Ви найшли найдорожчого фотографа". То був директор каналу. Я навіть не запамʼятала його прізвище. Всі казали, що трудоголік страшний – з ранку до ночі працює", ― каже Фаліон.

 

На всіх концертах "Україна має талант", "Лісапетний батальйон" працював зі своїм репертуаром. Костюми також мали свої, тож режисери шоу в їх роботу втручалися мінімально.

 

"Іншим учасникам працівники каналу придумували свої костюми, декорації. Змініювали номери. Катя, та що співала пісні Пугачової, в істерику падала. Їй раз фонограму змінили, потім ще раз. Вона плакала: "Ну що вони мене ріжуть весь час!", ― розповідає найстаріший учасник колективу Оксана Косінська.

 

Останні два дні перед виступами, з учасниками проводили репетиції зі всіма декораціями, в костюмах і гримі. Адміністратори шоу стояли з секундоміром і визначали скільки часу займає реквізит винести, скільки на сцену вийти. Вираховували, коли і скільки йтиме реклама.

 

Учасники колективів, під час голосування, відправляли смс за себе.

 

"Так всі робили. Знаю, що в рідному селі за нас голосували навіть ті, хто в житті не знав що то таке смс. Йшли до сусіда і казали – натисніть мені за „Лісапед", ― зазначає Фаліон.

 

З вересня „Лісапедний батальйон" матиме гастролі Україною. Їх організовує канал СТБ.

 

„Адміністратори СТБ казали, що гонорар з каналом ділитимем 50 на 50. Ми тільки раді. Хай заробляють і нам трохи дадуть заробити", ― каже Косінська.

 

Вже зараз "Лісапедний батальон" часто запрошують на корпоративи та вечірки до Києва та інші міста України. Платять до трьох тисяч доларів. В той же час, в рідних областях колектив ще й досі часто виступає безкоштовно.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_mozhna-otrimati-tri-tak-i-ne-potrapiti-v-efir-peremozhci-ukrajina-mae-talant-roz/510842">Gazeta.ua</a>


12.08.2013 1620 0
Коментарі (0)

28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

239
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

820
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1817
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3360
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2288 4
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4492

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

649

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

577

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

554

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

586
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10193
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1036
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

4928
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

835
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2629
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1055
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34287 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

485
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

549
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

893 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

1108