ЩАСТЯ НЕЩАСНОГО ПОШУКУ

 

Дивним видається сам процес мислення. Якщо мислення роздивлятись, як процес, як єднання цілого та від'ємного, як спрощення, як подрібнення, як диструкцію, як множення. Це є методи та принципи, які є допоміжними, хоча сам по собі процес мислення доволі складний й залежить від багатьох факторів, навіть від активності сонця й коливання літосферних платформ. Не вийде одночасно охопити свідомістю усі процеси, які відбуваються в одну секунду. Так, як не можна бачити діапазоном в 360 градусів, хоча декотрі комахи можуть, так, як і не можна передбачити дію через дифузію підсвідомого- хоча це можуть коти й собака, і тільки-но ми подумаємо сісти в крісло - кіт вже там сидить. В людей є обмеження, хоча властивості комах й котів мав Мессінг, він сам це визнавав, що це володіє лишень поодинокою особливістю якоїсь частини мозку. Мозок можна змінювати, зменьшити, збільшити, одягнути магнетичний шолом, що завгодно і він удосконалюється. Можна дати ломом ~ й у вас надможливості.

Можна його стискати - й він буде маленький, як у Франса, проте мислитиме краще, внаслідок збільшення звивин..
Зрештою усьому є пояснення й мотивування. 
Було б найпростіше : прийняти теорію сінгулярності й припустити феномен першого вибуху. Як скажімо, розуміння, що телевізор є лишень ретранслятором, аж ніяк продукуючим субстратом. Ну за можливим завантаженням в програму додатків, які можуть продукувати, але це вже непряма сутність.
Так і феномен кінозалу, де ви отримаєте можливість Альтернативної дійсності, яка є лишень заграванням світло-тіньового балансу. Із присмаком звукової аури та ефекту присутності. Тому, так і з'явився всесвіт. З нічого-ніщо, з безодні-порожнечи, з простого моменту витоку сяяня чи свічення, яке є простим полем електромагнитних коливань, на штиб сяяння зірок. І можливостей нашого споглядання. Це принцип еманації, ви чули десь-якось, хоча сама термінологічна преамбула доволі ковзка, як і сам ковзаючий горизонт сприйняття та розуміння. І от ми споглялаємо кіно в темному залі із штучною ретрансляцією підготовлених дій та діалогів, ситуацій та моментів. Так і увесь всесвіт, був певною мірою програмно випадково вигаданий мільйонною кількістю пасіонаріїв, котрі згоріли за життя в пошуках істинної системи. Але суть в тому, що життя і є системою, до того ж замкненою, із мільйонними лабіринтами. Як влучно це підмітив свого часу Фуко. Але з цією замкненою системою не вибратись, певна приреченість, бо нас так просто з неї не випустять.. Так думав і Арістотель, і усі греки, котрі створили системи аксіометрій і ми по сей день не можемо дати із тим раду, бо зрештою категоричність гірша за чорну діру й порожнечу і не існує ідеальних форм і ситуацій, як не існує математики - яка є лишень однією з форм втечи в абстрактну реальність із реального хаосу... А греки мігрували й брали свої бібліотеки із собою і в італію і у францію , і ми копирсаємось тим ідеальним неідеальним. Не було б війни - не було б хаотичнои конвертації культур, не було б того одвічного постмодерного блуду. Бо модерн був завжди, як і постмодерн, і був він в даосів й шумерів, і під час вбивання Христа та його воскресіння. До чого я веду - у нас немає шансів бути щасливими в пошуках істини...


11.03.2017 Роман Бончук 2186 0
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

544
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1472
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3046
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2081 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4159
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5933

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

388

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

406

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

398

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

523
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

839
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

801
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1088
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

530
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2400
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

841
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1164
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34122 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

389
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

727 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

918
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

690