ШІСТЬ запитань молодіжному меру Франківська, триразовому чемпіону світу з кікбоксингу Віталію Мерінову

 

/data/blog/43088/48435a844888ee0cb870b03ebe052121.jpg

 

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ триразовому чемпіону світу з кікбоксингу, молодіжному меру Івано-Франківська Віталію Мерінову.

 

1. Віталій, розкажи будь ласка, як ти прийшов узагалі у спорт, скільки тобі років тоді було, чи займався ще чимось, крім боксу і кікбоксингу?

У бокс я прийшов, коли мені було 10 років і 8 місяців. А до того чим я тільки не займався: починав з гімнастики, пізніше ходив на дзюдо 3 роки, боротьбу, футбол, регбі (на змагання також часто їздив) і у танцях я себе пробував, правда тільки одне заняття. Не можу не подякувати своєму вчителю фізичної культури з ЗОШ № 15 Федоришину Богдану Миколайовичу, який у 2001 році відвів близько 40 учнів школи на бокс у спортивний клуб "Форум", серед яких я був один з наймолодших. Та з часом важкі тренування "відсіювали" хлопців і в кінцевому результаті залишився тільки я з братом Сергієм (також майстром спорту). З 2008 року паралельно почав займатися кікбоксингом, завойовував 15 золотих медалей кубків та чемпіонатів України,у 2009 та 2011 роках виграв Чемпіонат Світу.

 

2. От цікаво, чому у свій час спортсмен вирішив піти у політику, одразу виграв вибори молодіжного мера? Що далі? Балотуватимешся наа мера реального?

Ну про вибори студентського мера я взнав по телефону, коли був на чемпіонаті України з боксу. Коли мені зателефонували організатори проекту, то я спочатку відмовився від участі в ньому, та все-таки згодом погодився, оскільки до цього вже сам старався реалізовувати якісь ідеї, заливав ковзанки у дворах, проводив оздоровчі акції. А будучи в статусі студентського мера вважав, що буде більше можливостей для цього,сприяння реалізації різного роду проектів зі сторони інших людей. Політику розцінюю тільки з однієї сторони, як інструмент для творення чогось корисного,сприяння людям у вирішенні їхніх проблем,проблем загальноміських та всеукраїнських. Я хочу жити у європейському місті, я хочу,щоб в нас в місті було чисто,щоб молодь мала, де розвиватися, де проводити свій вільний час, мала можливість працювати за професією...для цього вже і сам роблю певні кроки, з часом, думаю, в мене це буде виходити краще. На рахунок реального мера - час покаже.

 

3. Як ти готуєшся до європейських та світових змагань, чи є якась різниця у підготовці? Скільки коштує поїхати на змагання за кордон і де береш гроші?

Якоїсь великої різниці в тренуваннях перед змаганнями світового, європейського чи просто всеукраїнського рівня-немає, оскільки всі змагання відповідальні, на них існує серйозна конкуренція і від кожного поєдинку залежить твоя майбутня спортивна кар'єра, оскільки програвши на Чемпіонаті України ти не поїдеш на Чемпіонат Світу. Тому перед кожними змаганнями доводиться добряче потренуватися. Якщо не в підготовчий період, то тренуюся 6 раз на тиждень, перед змаганнями - добавляються ще ранкові тренування, включаючи пробіжки, розтяжки, "бій з тінню", силову роботу. Ну з грошима завжди проблеми, це вже я відчув, оскільки сам треную в спортивному клубі "СПЗ" і дітей часто відправляюю на змагання. Гроші доводиться самим шукати. Радий,що є люди,котрим небайдужа доля підростаючих талантів і вони помагають. Поїхати на змагання високого класу - річ не з дешевих. Більше 6000грн знадобилося, щоб я поїхав на Чемпіонат Світу і лиш завдякуючи генеральному директору ТК"Буковель", депутату обласної ради Олександру Шевченку я отримав цю змогу.

 

4. Розкажи про змагання, про ставлення до наших спортсменів з боку організаторів, суддів. Чи знають там, що Україна - то вже давно не Росія?

Самі змагання - досить масштабне спортивне дійство. Чемпіонат Світу з кікбоксингу проходив з 29.10 по 03.11 2013 р. в місті Маріна-ді-Каррара(Італія) за версіями WTKA, WKA, IAKSA, ICO, WKL, WCSA, участь в якому взяли 6000 спортсменів із 103 країн. Україну представляли 38 спорстменів. Ставляться до України з великою повагою, оскільки наша збірна - одна з найсильніших у світі. Дуже багато команд до нас підходили,щоб сфотографуватися. Організатори сприяли вирішенню проблем, якщо такі і мали місце. Спортсмени з інших країн догадувались звідки ми по таких словах: "водка","Шевченко","Кличко". Ну, ще нас споріднювало з Росією, то це "russian mafia")))

 

5. Ставши 3-разовим чемпіоном світу - що робитимеш далі? Яка мета у Віталія Мерінова?

На Чемпіонаті Світу мені сподобалось те, що були спортсмени, яким вже за тридцять. Тому метою собі ставлю зберігати свою фізичну боєздатність ще багато років, і виступати не менш успішно.

 

6. Знаємо, що маєш власну школу боксу. Розкажи про неї. Скільки дітей займається? Навіщо це тобі?

Дійсно, недавно спортивний клуб "СПЗ" відсвяткував свою річницю. Займається в стінах залу 5 груп, приблизною наповнюваністю по 20 чоловік. Профільні види спорту - бокс та кікбоксинг. За період існування залу вже можемо пишатися його вихованцями Барзенковим Артемом - чемпіоном України з кікбоксингу, призером регіонального чемпіонату України з боксу Серафином Ярославом - призером чемпіонату України з кікбоксингу, чемпіоном області з боксу,Коропецьким Олегом та Білуником Віктором-призерами регіонального чемпіонату України з боксу, переможцями всеукраїнських змагань. Більше 15 чемпіонів області з боксу є нашими вихованцями. Зал існує на членських внесках, які робить старша група - за рахунок цих коштів якраз і виходить оплачувати комунальні послуги. Зарплати, як такої, ніхто з тренерів залу не отримує, тому що в жодному спортивному товаристві не знаходиться ставки тренера, казали, що з нового року може знайдуть. Будемо надіятися. Кошти-як завжди, треба десь випрошувати. Треба вже обновляти спортивний інвентар, не маємо можливості. А загалом хотів би подякувати людям, які докладалися до створення залу та його діяльності Шевченкові Олександру, Балагурі Володимиру, Хомику Михайлові, Кіцелюку Василю. Спортивний зал - це вже невід'ємна частина мого життя, є такі дні, де треную з 16:30 по 21:30. Для чого створив його -  для того, щоб передати свій досвід, свої знання та навички, щоб виховати нових чемпіонів. Я люблю свою роботу - а це основне!


09.11.2013 985 5
Коментарі (5)

Я 2013.11.10, 15:02
Хто це????
Він 2013.11.10, 15:03
Вперше про такого чую...
11 2013.11.11, 16:07
Студентського мера можна зустріти тільки в інтернеті.
до всіх 2013.11.11, 21:10
Франківський Тітушко вчи матеріальну частину....
Дмитро 2013.12.05, 18:49
Це хороша людина та справжній спортсмен...
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

222
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

802
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1804
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3349
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2276 4
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4474

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

635

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

558

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

546

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

579
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10185
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1024
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

4821
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

819
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2618
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1042
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34279 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

472
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

539
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

882 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

1097