ТОП-7 фестивалів вересня в Україні

 

/data/blog/85806/0aaa79f5a6648162ff651e9447d530b2.jpg

 

Вересень – це ще не осінь. Для більшості це скоріше відлуння літа, період адаптації та пристосування до робочих буднів. Тому, щоб ця «адаптація» проходила легше, треба розбавити сірі дні крапелькою веселості.

 

Navizor, – ресурс, який допомагає прокладати маршрути якісними дорогами, рекомендує у вересні поїхати на якийсь із фестивалів, адже останнім часом у нашій країні їх відбувається достатньо.

 

Робота, скажете? Не проблема, адже більшість забав планується на вихідні дні.

 

Тож куди поїхати у вересні та який маршрут обрати? Читайте!

 

3 – 6 вересня – VI Міжнародний поетичний фестиваль

Де? Чернівці

Що цікавого? У першу чергу, фестиваль буде цікавий письменникам та любителям літератури. Він стане центральною подією поетичного туру Meridian Czernowitz-2015, що охопить міста Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Станс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.  Учасниками фестивалю у Чернівцях стануть 35 поетів з 9 країн. Поетичні читання, презентації книжок, публічні виступи-дискусії, паради поетів-учасників фестивалю, театральні перформанси, музичні концерти, покази фільмів – усе це чекатиме на вас цими днями у Чернівцях!

Вартість квитків:вхід на всі заходи вільний.

Як доїхати?

З Івано-Франківська варто їхати через Отинію – Коломию – Заболотів – Снятин – і звідти до Чернівців. Відстань Івано-Франківська до Чернівців 138 км, час у дорозі – близько 3 год. Середню якість дороги по маршруту користувачі Navizor оцінюють на 3,5 із 5.

Зі ЛьвоваNavizor радить через Золочів їхати спочатку на Тернопіль, а вже звідти – через Теребовлю – Чортків – Товсте – Кіцмань рухаємось до Чернівців. Відстань між містами – 295 км, тривалість у дорозі – близько 5 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,7.

З Києва варто їхати через Житомир – Хмельницький – Кам’янець-Подільський – і до Чернівців. Відстань між містами – 511 км, приблизна тривалість у дорозі – 8 год. Середня якість – 2,8.

З Харкова через Полтаву спочатку слід поїхати до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань між містами – 989 км, час у дорозі – близько 14 год. 30 хв. Середня якість дороги – 2,9.

З ОдесиNavizor , враховуючи якість дороги, спрямовує маршрут на трасу Київ-Одеса до Умані, звідти – через Вінницю – Хмельницький - Кам’янець-Подільський до Чернівців. Відстань – 727 км, приблизня тривалість – 11 год. Середня якість дороги – 2,92.

 

4 – 6 вересня – фестиваль «Республіка»

Де? Кам’янець-Подільський

Що цікавого? Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені уже вп'яте заполонить Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи. На головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців; найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста.

Вартість квитків: ціна на три дні – 330 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського треба їхати через Монастирську – Бучач – Чортків – Скалу-Подільську. Відстань між містами 186 км, що займе близько 4 год. Середня якість дороги по маршруту – 4,15.

Зі Львова через Золочів рухаємося до Тернополя, потім – через Теребовлю та Скалу Подільську до Кам’янця-Подільського. Відстань – 277 км, тривалість у дорозі – 5 год, середня якість – 2,25.

З Києва їдемо через Житомир – Старокостянтинів – Хмельницький – Дунаївці – і до місця призначення. Відстань між містами 421 км, що займе майже 7 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,92.

З Харкова, як зазвичай їдемо спочатку до Києва, а далі – по прокладеному вище маршруту. Відстань – 898 км, тривалість у дорозі – майже 13 год. Середня якість – 3,32.

З Одеси їдемо, як до Чернівців на попередній фестиваль, тільки зупиняємось у Кам’янці-Подільському. Відстань – 640 км, тривалість у дорозі – близько 9 год. 30 хв. Середня якість – 3,90.

 

5-6 вересня – фестиваль «Гуцульська бринза»

Де? Місто Рахів Закарпатської області.

Що цікавого? Це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю. Тут можна буде скуштувати національні гуцульські страви та потанцювати під якісну народну музику.

Вартість квитків: безкоштовно

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Тисменечани – Надвірну – Делятин – Яремче – Ясіня – до Рахова. Відстань між містами – 134 км, приблизна тривалість у дорозі – 3 год. Середня якість покриття – 3,19 із 5-ти.

Зі Львова їдемо спочатку до Івано-Франківська через Бібрку – Рогатин – Бурштин та Галич, а далі – по вже прокладеному шляху. Відстань від Львова до Рахова 266 км, що займе близько 5 год. 30 хв. Середня якість дороги – 3,00.

З Києва рухаємося через Житомир – Рівне – Броди, не повертаючи на Львів, їдемо через Золочів – Перемишляни – Рогатин – Бурштин до Івано-Франківська, а далі – як вже згадувалося вище. Відстань між містами – 739 км, приблизна тривалість у дорозі – 12 год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань – 1217 км, тривалість у дорозі – близько 18 год. Середня якість дороги – 3,19.

З Одеси рухаємось спочатку трасою Київ – Одеса до Умані, звідти – до Вінниці – Хмельницького – Івано-Франківська – Надвірної – Яремче – Рахів. Відстань між містами – 898 км, тривалість у дорозі – 15 год. Середня якість – 2,98.

 

 

11 – 13 вересня – ХХII - й Гуцульський фестиваль

Де? місто Надвірна Івано-Франківської області

Що цікавого? Фестиваль присвячений збереженню гуцульського колориту та традицій. В рамках події відбуватимуться різноманітні секційні засідання, виступи етнографічних колективів та гуцульські ярмарки.

Вартість квитків: вхід вільний.

Як доїхати?

Маршрути тотожні вищенаведеним маршрутам до Рахова, тільки зупиняємося у Надвірній, що на 97 км ближче.

 

18-19 вересня – Chernihiv Jazz Open

Де? Чернігів

Що цікавого? Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій «Зеленій сцені» фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Вартість квитків: 140 – 200 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а звідти - через Козелець – до Чернігова. Відстань між містами – 752 км, що займе близько 11 год. середня якість дороги - 3,25.

Зі Львова через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а далі – як уже згадувалось, до Чернігова. Відстань – 688, тривалість – 9 год. Середня якість – 3,10.

З Києва до Чернігова їдемо через Бровари і Козелець. Відстань між містами – всього 147км, що займе приблизно 2год. Середня якість дороги 3,81

З Харкова через Полтаву теж рухаємось спочатку до Києва і звідти - до Чернігова. Між містами 586 км, що займе десь 7 год. 30 хв. вашого часу. Середня якість – 3, 15.

З Одеси трасою Київ-Одеса їдемо до столиці і далі – до Чернігова. Відстань – 617км, тривалість – 7 год. 30 хв. Середня якість – 3,25.

 

17 – 27 вересня – ГОГОЛЬFEST

Де? Київ

Що цікавого? Головний меседж цьогорічного фестивалю - «Дегустуй завтра вже сьогодні». Фестивальні події впродовж 11 днів проходитимуть на 14 локаціях експоцентру. Традиційно ГОГОЛЬFEST представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Вартість квитків: 60 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Києва їдемо через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань – 603 км, тривалість – 9 год., середня якість – 3,25.

Зі Львова до Києва варто їхати через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань між містами – 540 км, тривалість – 7 год., середня якість – 3,28.

З Харкова до Києва 479 км, що займе близько 6 год., середня якість – 3,96.

З Одеси до Києва їхати слід стандартним маршрутом магістраллю Київ – Одеса. Відстань –474 км, тривалість – займе 5 год. 30 хв., середня якість дороги – 4,06.

 

24 – 27 вересня – Lviv Coffee Festival

Де? Львів

Що цікавого? Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, – усі щороку зустрічаються у Львові «на каві».

Організатори обіцяють показати, як живе світ кави, зібрати найкращих експертів, які будуть експериментувати та творити, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею; показатикультуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Вартість квитків: безкоштовно.

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Галич– Бурштин – Рогатин – Бібрку. На ці 132 км піде десь 3 ваші год.

З Києва до Львова їдемо через Житомир – Рівне – Дубно – Броди – Буськ. Відстань – 541км, тривалість у дорозі – близько 7год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань –1019 км, тривалість у дорозі – 13год., середня якість – 4,73.

З Одеси рухаємось до Умані трасою Київ – Одеса, звідти через міста Вінниця – Хмельницький – Тернопіль їдемо до Львова. Відстань – 786 км, тривалість – 12 год., середня якість дороги – 3.26.

Завантажуйте собі на смартфон навігатор Navizor beta та подорожуйте безпечно!

Завантажити навігатор для Android можна тут: https://goo.gl/FuUZEr

Проводьте ваші дні із користю, адже життя – це не кількість днів, які ви прожили, а їх якість. І саме подорожі роблять наше життя наповненим хорошими емоціями та позитивом!

Яскравої вам осені та веселих мандрівок тільки якісними дорогами!


04.09.2015 3039 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

602
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1534
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3112
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2125 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4226
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5980

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

443

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

439

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

423

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

529
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10058
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

876
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

837
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

576
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2437
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

872
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1200
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34165 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

310
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

419
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

761 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

944