Вальпургієва ніч та 1 травня

 

 

Величезна тінь враз затуляє все небо. До чаклунів та відьом йде диявол в образі їхнього патрона – мессіра. Земля стрясається під його копитами, дивне сяйво сходить з нього. Чорна корона щільно сидить на його голові, порочні очі горять на лютому й дикому обличчі, козляча борода коливається в так його словам, які вселяють жах серед присутніх.

 

 

 

Ніч Сили, чи Вальпургієва ніч (з 30 квітня на 1 травня)

 

То що ж відбувається у Вальпургієву ніч? Завдяки протоколам Святої Інквізиції ми можемо ознайомитися з „порядком денним” шабашу. Оскільки сатанізм є матріархальним культом лівої руки, то в його  „літургиці” чорну месу служать жінки та чоловіки. Царицею шабашу обов’язково має бути незаймана дівчина, яку оголеною кладуть на вівтар й мессір Леонард у всіх на очах здійснює дефлорацію. Потім відбувається чорна меса, де престолом для цієї «служби» є живіт позбавленої цноти дівчини. Вкінці чорної меси її учасники, аби довести свою вірність дияволу, мають поцілувати йому дупу.

 

Причастя здійснюється жертовною менструальною кров'ю та сечею козла. За це вони отримують диявольське „благословіння”. Потім усі всідаються за святковий стіл, де почесні місця займають диявол та цариця шабашу. Пирування супроводжується сороміцькими піснями. По закінченні трапези, відьми та відьмаки сповідаються за допомогою жаб, які прислуговують їм. Потім розпочинаються танці, де, під  звуки флейт та барабанів, учасники збіговиська злягаються та починають вакханалію.

 

Невід’ємним ритуалом справжнього шабашу є обов’язкове злягання з сатаною. При чому, як свідчать слідчі протоколи, деякі відьми отримують дуже сильний оргазм („злягання з дияволом жахливе й чудове одночасно”).

 

З першим криком півня диявол розпускає збіговисько. Темні сили розлітаються в різні сторони до перших променів сонця. Закінчилася чергова Вальпургієва ніч, починається 1 травня.

 

Головний шабаш (Вальпургієва ніч) проходить в ніч на 1 травня. Таким чином, злягання нечисті з криком півня переходить у Солідарність трудящих.

 

 

Православний погляд на Першотравень

 

1 травня має Богоненависний характер. „Міжнародний день трудящих” невипадково співпав із сатанинським святом Вальпургієвої ночі, коли чаклуни та відьми з усіх країн Європи, раз на рік збираються на горі Броккенберг та влаштовують шабаш.

 

Трудящих із почуття „солідарності” закликають здійснювати в цей день „демонстрацію”, що в перекладі з грецької означає „зустріч із дияволом” („демон” – диявол, „страціос” – зустріч). Таким чином, трудящі стають у цьому випадку солідарними з сатаністами та демонами.

 

А де ти був цієї ночі?

 

 

Братство

 


01.05.2012 2484 1
Коментарі (1)

Олена 2012.05.12, 09:26
Этимология Происходит от лат. dēmonstrātiō «указывание, показывание», от demonstrare «показывать, указывать», далее из de «из, от» + monstrare «показывать, указывать», далее из monere «напоминать, обращать внимание; предостерегать» (родств. mens «разум», восходит к праиндоевр. *men- «думать»). Русск. демонстрация — начиная с Петра I; предположит. заимств. через польск. demonstracja. Использованы данные словаря М. Фасмера; см. Список литературы.
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

540
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1466
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3040
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2079 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4155
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5929

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

384

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

403

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

396

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

523
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

836
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

799
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1085
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

527
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2395
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

840
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1162
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34120 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

387
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

723 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

916
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

687