Верховина увійшла у ТОП-5 міст України, де найкраще живеться любителям пива

Журналісти склали рейтинг п'яти міст в Україні, де любителі пива мають найбільше можливостей виявити свою прихильність до цього напою.

Критерії, якими керувалися: наявність у місті виробників пива, доступність закладів харчування із розвиненою пивною культурою, розгалужена торгівля пивом, зокрема відсутність жорстких обмежень на продаж з боку місцевої влади, і ще важливий критерій – наявність пивних фестивалів, пише 24 канал

Київ

Столиця України, безперечно, належить до найбільш дружніх до любителів пива міст. Два з трійки найбільших виробників пива в Україні представлені тут своїми пивзаводами. Також у Києві є кілька визнаних міні-пивоварень та багато мікровиробництв – любитель пива може із задоволенням вивчати і цей сегмент. Невеликі спеціалізовані пивні магазинчики з пивом і закусками поширені повсюдно і їх рівень обслуговування, технічна оснащеність та інтер’єр значно покращилися в останні роки. Виробники пива проводять у столиці свої пивні фестивалі на зразок Октоберфеста, а у торгових мережах представлені чи не всі українські виробники (кожен мріє знайти свою нішу на столичному ринку) та багато імпортного пива. І найголовніше – у Києві дозволено продавати пиво у торговельній мережі незалежно від часу доби.

Харків

У цьому місті знаходиться велика броварня одного з найбільших українських виробників з досить розвиненою лінійкою видів пива – від світлого лагеру до темного і міцного. Мережа закладів громадського харчування Харкова досить розвинена та відзначається демократичними цінами. У місті немає обмежень щодо продажу пива у магазинах у вечірній час, а сама атмосфера у місті сповненому молоддю, створює приємне тло для відпочинку з пивом.

Львів

У Львові розташовані два пивоварних заводи – отже, місцевого пива у львів’ян вдосталь. Та й за всіма іншими критеріями Львів, безперечно – рай для любителів пива. Тут і фестивалі, і численні ресторанчики та кнайпи, і крафтове пиво для любителів експериментів. А на додачу – ще й музей пива. Єдиний мінус – у Львові діє заборона на продаж пива у нічний час, що може створити певні незручності для гостей і мешканців чарівного міста.

Рівне

Місцевий пивзавод працює ще з 19 століття майже без перерв. Він находиться практично у центрі міста і дав назву мікрорайончику, який так і називається – "Пивзавод". Ця гарна архітектурна споруда є окрасою невеликого обласного центру і навколо неї сформувався цілий кластер пивної культури. Тут і пивний ресторан, і пивний бар. З будь-якого району міста сюди легко і швидко дістатися. Звісно рівняни ласують не тільки своїм пивом – в останні роки після побудови кількох сучасних супермаркетів – тут доступне практично все українське і імпортне пиво… Але лише до 22.00.

Верховина

Це місто – не просто районний центр у Карпатах. Це – неофіційна столиця Гуцульщини. У містечку – безліч маленьких магазинчиків, колиб, "забігайлівок" розрахованих як на туристів, так і на місцевих (гуцули охоче відвідують заклади громадського харчування). Є тут у центрі міста також і великий супермаркет з гарним вибором більшості українських марок пива. Не кожне крихітне містечко має свою мікропивоварню – а Верховина має. Вона зручно розташована на центральній вулиці міста. Влітку біля Верховини проходить Великий гуцульський фестиваль, де представлені кеговим і бутильованим пивом як місцеві виробники, так і всеукраїнські бренди – прекрасна можливість спробувати і порівняти різні смаки. Ще у Верховині налагоджене роздільне збирання упаковки – справжнє задоволення знати, що твоя пляшка з чи баночка з-під пива не засмітить середовище, а піде на переробку.


15.07.2018 2113
Коментарі ()

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

677
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1610
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3200
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2166 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4281
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6064

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

510

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

471

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

466

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

552
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10102
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

920
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

873
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

635
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2497
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

910
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1239
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34193 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

386
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

457
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

807 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

976