Вихід Британії з ЄС підсумував тенденцію останніх десятиліть

 

 

Вихід Британії з ЄС підсумував тенденцію останніх десятиліть. 


Коли при владі в європейських країнах перебували люди, що пережили жахіття війни і розуміли первинність етичних та моральних принципів – країни розвивалися, суперечності між ними нівелювалися, об’єднана Європа міцніла і розширювалася. 


Коли до влади почали приходити люди покоління т.з.«сексуальної революції 1968 року» - почалися зворотні процеси.

 

Покоління-1968 виросло після війни, християнську етику, на якій базувався державний лад та система взаємин європейських країн, почали вважати анахронізмом, щораз більше допускали політику подвійних стандартів, релятивізму та розмивання основних морально-етичних цінностей. 


Замість етики і цінностей європейці вознесли на п’єдестал «золотого бичка», вважаючи ріст ВВП найвищою цінністю і критерієм успіху.

 

Утворилося не вікно, але малесенька «кватирка можливостей» переоцінки цінностей, гіперболізованого лібералізму і трактування демократії як все-дозволеного диктату різного роду меншин.


Через цю «кватирку можливостей» свою отруту в європейські мізки негайно вприснув «рускій мір». Підживили фінансовими та інформаційними ресурсами руйнівні, гнильні процеси з метою поступового руйнування успішного ЄС як зразка наслідування і геополітичної альтернативи для колишніх сателітів Росії.

 

З кожним роком ця диверсійна операція проти західної цивілізації розгорталася щораз успішніше. Напрацьовану в часи «холодної війни» протиотруту європейці наївно викинули, переконані в можливості перетворення азійського російського хижака на адепта європейських цінностей. Найвищий рівень наївності, що межує з дебілізмом, недавно продемонстрував німецький міністр Штайнмаєр. Він негайно заперечив, коли Медвєдєв заявив, що зараз холодна війна Росії із заходом відновилася. Можна не вірити власній розвідці, ігнорувати висновки аналітиків – але коли голова російського уряду відкрито про таке заявляє, то заперечувати очевидне може хіба-що агент Кремля. Якщо такі кадри керують європейськими державами, то майбутнє ЄС виглядає сумним.

 

Отже, «перший пішов». 


Європі пора повертатися до пріоритету цінностей і принципів над матеріальною вигодою, пригадати формат політики здорового глузду 80-х років.

 

Євген Глібовицький: «Безпека і багатство, яких ми так прагнемо в Україні, - більше не панацея для сталості розвитку. Маємо новий світ, в якому суспільства знищуються зсередини недовченими, але дуже суб'єктними групами людей. У пошуку простих рішень вони ріжуть золотих курей, стріляють собі в ноги і виставляють нафантазовані рахунки своїм сусідам, реально очікуючи їхньої сплати, щоб далі протринькати ресурси.


Британія, США, Нідерланди - дзвіночок, що нам доведеться не тільки наздоганяти, але й зростати рівномірно всім суспільством. Інакше одного дня якась чергова "чорна рада" може все припинити».

 

Богдан Панкевич


24.06.2016 Богдан Панкевич 1000 1
Коментарі (1)

Wasyl Ryba 2016.06.25, 23:03
але ясно, що халяви для нахлібників вже не буде. ну нам се не грозит, бо нічо він не мали все що здобули то мозолєма. Не то що полякам давали й давали боятисі РФ і їх друзів з ФРН не треба, бо англосакси не допустіт німців до злучки з РФ. Мінску-2=конец, воєнний стан і скорий конец вОйни. Агентам німців при владі труба, тому вибори дуже скоро
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

493
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

877
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1908
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3436
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2332 5
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4556

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

710

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

614

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

593

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

610
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10248
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1083
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5131
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

896
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2690
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1101
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

219
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

609
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

528
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

587
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

931 2