Візит Юлії Тимошенко на Прикарпаття (фоторепортаж)

 

 

Вчора, 1 травня на Прикарпаття із візитом побувала кандидат у Президенти України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

Вона зустрілася із громадою села Нижнів, Тлумацького району.

 

В першу чергу, політик подякувала усім за Революцію гідності і своє звільнення.

 

Юлія Тимошенко переконана, що попри усі зміни, які пережили українці за останні місяці, нині перед країною стоять не менш вагомі виклики, вирішити які може тільки спільна праця кожного.

 

А тому першочерговим завданням, за її словами, є створення боєздатної армії.

 

«Ми зобов’язані за лічені місяці побудувати боєздатне військо. Вже почав формуватися загальнонаціональний рух опору. До нього входять військові, які мають досвід участі у військових діях. Вони уже збираються у спеціальні тренувальні табори, щоб припинити окупацію України», - наголосила Тимошенко.

 

Політик переконана, що в України мирне і процвітаюче майбутнє, а Крим буде повернуто до її складу. І станеться це тоді, коли впаде режим Путіна.

 

«У нас буде мир. Ми не допустимо війни. Крим повернеться до нас в ту хвилину, коли впаде режим Путіна. А це – лічені місяці. Росія сьогодні зажата так, що дихати важко», - наголосила Тимошенко.

 

Щодо майбутніх виборів, то лідер "Батьківщини" переконує, що це вибори між кандидатом від олігархів і кандидатом, який боротиметься із олігархією.

 

Саме боротьба із корупцією та олігархами – питання номер один на порядку денному в Тимошенко. За її словами, тільки перемігши монополію олігархів у суспільно-політичному і соціально-економічному житті України можливі зміни. У протилежному випадку – змін не буде.

 

«Ми повинні прибрати корумповані клани від управління країною. Не приберемо – нічого не зміниться. Вони мають 80% нашої економіки, ресурсів і влади у своїх руках. Вони фінансують партії, політиків. Вони отримують усі прибутки… Ми хочемо підняти малий і середній бізнес, середній клас, дати жити нашому фермерству. Але цього не буде, якщо залишаться монополії, які придушили всю країну... Зараз важливо не пропустити клани до влади», - запевняє Тимошенко.

 

Рецепт виходу України із кризи в кандидата наступний – зміна Конституції України, припинення тіньового фінансування політичних партій і політиків олігархами, скорочення кількості депутатів ВРУ із 450 до 300, законодавче закріплення процедури імпічменту Президента і можливості відкликання громадою як депутатів, так і посадовців усіх рівнів.

 

Має Юлія Володимирівна і своє бачення розвитку сільського господарства. На її переконання, продаж української землі є неприпустимим, фермерські господарства мають дотуватися державою, мають мати змогу отримати кредити під низькі відсотки, а також потрібно створювати універсальні кооперативи.

 

А ще політик говорить про те, що до влади мають прийти нові люди: «Ми повинні поміняти Конституцію, але не так як пропонують – перекинути владу від Президента парламенту. Нам потрібно нарешті дати хоч шматочок влади тим, хто стояв на Майдані, треба хоч шматок влади і ковток повітря дати українцям».

 

На зустріч із Юлією Тимошенко прийшли сотні мешканців села. Вони радо зустріли політика. Кажуть, що вірять у те, що вона змінить країну.

 

«Ми хочемо, щоб у нашій країні був спокій і мир і ми хочемо обрати президента, який працюватиме для людей. Можливо, жінка нарешті наведе лад у країні», - вважає жителька села Нижнів Ганна Нагірна.

 

Апелюють і до того, що свого часу, коли село опинилося в епіцентрі повені, вона була єдиним високопосадовцем, який допоміг людям.

 

«Юлія Володимирівна підтримала наше село після повені 2008 року. У нас була велика катастрофа. 17 господарств було зруйновано. За бюджетні кошти усе було відновлено. Так як вона нам допомогла, так нам не допоміг жоден прем’єр-міністр чи депутат», - зауважив сільський голова Нижнева Василь Прокопів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згодом лідер ВО «Батьківщина», кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко відвідала Івано-Франківськ.

 

Свою зустріч із журналістами Юлія Тимошенко розпочала з окреслення загальної ситуації в Україні. Зокрема, лідер ВО «Батьківщина» наголосила, що сьогодні країні потрібна боєздатна армія, яка служитиме народу, а патріоти, які готові стати на захист держави вже почали приєднуватися до загальнонаціонального руху опору.

 

Згадала Юлія Тимошенко і про героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто пропали безвісти на Майдані. Лідер ВО «Батьківщина» вважає, що всі вони повинні отримати звання героя України, а замість зірки, яку сьогодні вручають, потрібно нагороджувати тризубом.

 

«Я хочу подякувати всім, хто співчував революції і хто її зробив. Ми в особливому боргу перед Небесною Сотнею і тими людьми, які безвісти зникли. Сьогодні, на моє переконання, вони є жертвами, які загинули під час нашої визвольної боротьби. І моїм першим указом, який я підпишу у разі перемоги на президентських виборах, буде присвоєння звання справжніх героїв України Небесній сотні і тим, хто загинув, але імена їх не встановлені. Після перемоги всі ці герої повинні отримати нові нагороди. Я питаю себе: чому досі нашим героям вручають зірки? Нам потрібно зірки замінити на тризуби і почати новий відлік справжніх героїв України, а не тих, хто за 5 мільйонів доларів купував собі це звання», - сказала Юлія Тимошенко.

 

Також, Юлія Тимошенко попросила пробачення за те, що в 2005 році не виправдала надій українського народу і запевнила, що цього разу їй вистачить сил довести до кінця почату справу, а саме - подолати олігархічну систему правління та зробити політику моральною.

 

"Після Помаранчевої революції було все зраджено, все здано і вся віра та надія були помножені на нуль. Я несу велику відповідальність за те, що сталося. Я приношу свої вибачення за те, що у мене не вистачило сил, мужності після 2005 року раз і назавжди покінчити з ганебним явищем – кланово-олігархічним устроєм нашої держави. Я отримала своє від тих, хто залишився в 2005 році недоторканним", - пояснила Тимошенко.

 

Юлія Тимошенко переконана, що сьогодні нова революція та її здобутки під загрозою зради. Вона зауважила, що президентські вибори відбудуться за будь-яких обставин і, не зважаючи та те, що їй пропонують зняти свою кандидатуру з перегонів, вона цього ніколи не зробить.

 

 


02.05.2014 1849 7
Коментарі (7)

Таня 2014.05.02, 16:18
а де сві попередні коментарі, чому вчора не можна було залишити коментар?????????? нечесно граєте фіртко:)))))))))
друг 2014.05.02, 21:27
куда вітер туда фіртка
Іванович 2014.05.03, 11:59
Як ЮЛЬКА приїхала всі зібрались ЛЕНІН(Шлемко), ТРОЦЬКИЙ(Троценко)та ХАМ(Левицький) ТУТ немає ДУЖЕ СУМНИЙ ЛЕНІН. КІНЕЦЬ ленінізму- троцкізму.(МІсцеві ОЛІГАРХИ взяточники)
Я 2014.05.04, 09:37
юлька путинський агент як і яник
патріот 2014.05.04, 20:41
А тебе Юлю і твою передвиборну кампанію хто фінансую? Не олігархи? Бо з твоїми задекларованими статками балотуватись хіба на голову сільради в хуювенькому селі! Шкода такого збідованого Президента! Так що поки відпочивай з дочкою в найдорожчих готелях Італії.
Розумний 2014.05.05, 13:01
Демагог є завжди ним і говорить те,що хоче чути народ. Харкаймо кров"ю за дешевий газ=подвиг Юлі і іже.....Думаймо,аналізуймо факти=РОБІМ ВИСНОВКИ,аби не було пізно.
) 2014.05.05, 18:29
Хоч транспаранти не доведеться міняти через кілька років (може місяців) - як було "Зека геть!" так і залишиться!
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

646
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1584
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3163
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2157 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4256
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6044

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

484

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

463

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

448

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

546
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10089
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

909
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

862
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

623
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2480
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

898
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1227
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34185 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

363
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

446
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

792 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

966