Втомились від посиленого потовиділення? Вихід є

Консультує: Федоришин Тетяна Василівна – лікар дерматолог-косметолог медичного центру Оксфорд Медікал

У спекотну пору кожна з нас стикалась з болючою проблемою – ненависні мокрі плями під пахвами. Вам соромно підняти руку, ви не можете відчувати себе вільною у рухах, відчуваєте постійну скутість – невже варто терпіти? 


ЧОМУ ЛЮДИНА ПІТНІЄ?


Виділення поту – це нормальний фізіологічний процес. Завдяки цій функції організм людини віддає зайве тепло. Ми знаємо, що є кілька шляхів тепловіддачі: конвекція, теплопровідність та випромінювання. Оптимальність кожного з них залежить від вологості, температури повітря, вентилювання оточуючого середовища. Потовиділення – це один з основних методів віддачі тепла та водночас виведення токсинів і зайвої рідини з організму. 

Саме тому варто розуміти, що піт – це норма. Але! В нормі кількість поту повинна  бути незначною. Посилене потовиділення називається гіпергідрозом. Причинами цього стану можуть бути гормональні порушення, стрес, особливості конституції, навіть погрішності у харчуванні.

Якщо піт виділяється у надмірних кількостях, то це тягне а собою такі проблеми, як неестетичний вигляд, ризик дерматологічних захворювань. Волога і тепло є ідеальним середовищем для розмноження та життєдіяльності патогенних бактерій. Тому часто у осіб з гіпергідрозом можливі такі проблеми як фурункульоз, гідроаденіт, фолікуліти та інші.


ЯК УСУНУТИ ГІПЕРГІДРОЗ?


Сучасна косметологія пропонує метод, що дозволяє усунути проблему посиленого потовиділення, незалежно від причини – ін’єкційна ботулінотерапія! Метод полягає у введенні у проблемну зону ботоксу, який в свою чергу блокує передачу сигналу до головного мозку, внаслідок чого робота потових залоз знижується. 

Процедуру проводить лікар косметолог. Підготовка полягає у видаленні зайвого волосся у даній ділянці, також лікарі просять не використовувати дезодоранти типу Dry Dry чи будь-які їх аналоги. Під час прийому лікар попередньо проводить спеціальний тест для визначення активних потових залоз і визначає об’єм препарату, необхідний для введення. Процедура не є болюча, тільки може принести невеликий дискомфорт пацієнтці, якщо вона чутлива до ін’єкцій. Дану процедуру не рекомендовано проводити вагітним жінкам та годуючим мамам, особам, у яких в анамнезі онкопатології та епілепсія.

Результат процедури – потовиділення зменшується в рази. Ефект зберігається протягом 6 місяців, потім ефект поступово згасає, і за бажанням пацієнт може пройти процедуру повторно. Зауважуємо, що повністю блокувати потовиділення не рекомендовано, тому мізерне виділення поту навіть після процедури  – це нормально!


ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ


Досі вагаєтесь, чи варто робити дану процедуру? Гадаємо, що нижчевказані переваги не залишать вас байдужими!

  • Безпека – даною методикою займаються тільки дипломовані лікарі-косметологи з вищою медичною освітою. Ми використовуємо якісні сертифіковані препарати.
  • Доступність – вартість процедури є цілком лояльною, враховуючи тривалість ефекту.
  • Комфорт – проведення маніпуляції в затишних умовах з використанням одноразових стерильних засобів.
  • Швидкий і тривалий ефект – вистачає буквально ОДНОГО сеансу, ефект триває понад пів року.
  • Жодної потреби у реабілітації чи стаціонарному лікуванні.
  • І головне: ви за лічені хвилини позбавитесь проблеми, яка мучить вас роками!

Більше інформації ви можете отримати, завітавши у наш центр на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до лікаря-косметолога.

Тел.: 0673777299, 0503777299

Партнерський матеріал


31.08.2020 6927
Коментарі ()

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

544
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1472
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3046
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2081 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4160
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5933

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

390

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

406

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

398

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

523
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

840
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

802
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1088
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

530
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2400
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

841
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1164
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34122 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

389
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

728 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

918
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

690