ZaxidFest-2017: путівник фестивальника, або як вижити у наметі

 

 

Зірватися з місця, поїхати на музичний фестиваль десь за межі міста, проте ночувати у готелі чи в орендованій квартирі, звичайно, круто, і головне комфортно. Але все ж повністю перейнятися фестивальною атмосферою можна тільки живучи у наметі. Принаймні, у цьому переконують "гуляки" зі стажем.

 

Як наважитись на першу ніч у польових умовах і вижити, або й навіть створити комфортні умови розповіли організатори ZaxidFest.

 

Речі, без яких на фестивалі не обійтись

1. Намет

Щоб поселитися у наметовому містечку, ясне діло, потрібен намет. Його можна привезти із собою або ж взяти в оренду вже на місці. Якщо досвіду встановлення "брезентової хатинки" у вас немає, з цим точно допоможуть досвічені фестивальники. Їх там багато буде. Обов’язково треба врахувати факт, що вночі може бути досить холодно, тож у комплект до намету треба взяти із собою каремат і спальник. Тоді ризик застудити нирки чи ще якийсь важливий орган зійде на нуль.

Лайфхак. Часто під намет підкладають солому або ж дрібні гілочки з кущів. Це ще трошечки віддалить вас від холодної землі.

 

 

2. Харчування і посуд

Практичний і смачний набір – це консерви, каші, овочі та фрукти. Продукти, які швидко псуються, брати не варто. Для приготування їжі можна прихопити невеликий казанок (якщо їдете компанією), металеву кружку, ложку та глибоку миску. Цього буде достатньо.

 

Організатори радять від пластикового посуду відмовитися, бо окремі "персонажі" не доносять його до смітників, і, як наслідок, тарілки розлітаються по всій території. Якщо ж готувати у наметовому містечку бажання немає, завжди можна поїсти на території фесту у зоні фудкорту.

 

 

3. Гроші

Тут потрібно врахувати, що банкоматів серед поля немає. Тож готівку потрібно підготувати заздалегідь, і стільки, щоб вистачило. В середньому за один день відвідувачі витрачають 100-150 гривень. Але це дивлячись з яким масштабом гуляти. Бо за добу можна і 500 гривень витратити.

 

4. Одяг

Мати стильний вигляд на фотографіях з фестивалю, звичайно, хочуть всі. Але є страшенний ризик повернутися додому без підошви від новеньких кросівок чи заляпаною кетчупом білою футболкою.

 

Брати нові, дорогі речі на фестиваль не варто. Щодо взуття на підборах, напевно, і так зрозуміло – воно там недоречне. Найоптимальніший набір – двоє джинсів, шорти, декілька футболок, теплий светр, куртка-вітрівка. Бо вечори холодні, а комарі безжальні. Щодо взуття, то краще взяти дві пари кросівок чи кедів. Бажано стареньких. Якщо захочете слухати улюбленого виконавця під сценою, то точно хтось на ноги наступить.

Треба врахувати і факт, що вдень може добряче пекти сонце, тож капелюх чи бейсболка мають бути при собі.

 

 

Вхід у наметове містечко і територію фестивалю окремий.

 

У наметове містечко можна взяти усе необхідне для проживання, заборонено тільки проносити скляні пляшки, наркотики, зброю та предмети, які можна використати як зброю. Виключення – розкладні ножі, у яких довжина леза не перевищує 8 сантиметрів, саперні лопатки та туристичне обладнання для побутових потреб.

 

Не забудьте про засоби особистої гігієни і аптечку. А також захопіть із собою парасольку чи дощовик.

 

На території наметового містечка ZaxidFest будуть працювати душові кабіни, пункти підзарядки мобільної техніки, питна вода, окремі місця для харчування. Детальніше ознайомитися з умовами перебування на фестивалі можна на сайті.

 

ZaxidFest відбудеться 18-20 серпня у селі Родатичі Львівської області.

 


14.07.2017 2325 0
Коментарі (0)

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

572
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1505
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3072
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2101 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4198
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5958

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

427

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

423

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

409

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

525
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

859
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

823
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1104
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

556
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2419
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

855
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1182
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34141 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

405
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

748 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

933
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

713