Знання англійської відкриває світ: у Helen Doron розповіли, як навчити дитину іноземної мови

У сучасному світі знання іноземної мови – це вже далеко не привілей, а необхідність. Хочеш спілкуватися з іноземцями, вільно подорожувати, знайти бізнес-партнерів чи просто розвиватися – мусиш знати мову: чи то англійську, чи то німецьку, чи то французьку. Без цих знань сьогодні нікуди.

В Івано-Франківську з кожним роком стає все більше центрів, клубів, шкіл, де діти можуть вчити та удосконалювати свої знання з англійської мови.

У 2017 році у нашому місті відкрився Навчальний центр відомої світової мережі англійських клубів "Helen Doron".

Навчальні центри Helen Doron – це світовий лідер у галузі викладання англійської мови як другої рідної. Вже понад 30 років школи навчають дітей з 3 місяців і до 19 років. Понад 3 мільйони дітей у 37 країнах світу розмовляють англійською завдяки методиці Helen Doron.  В Україні працює понад 70 навчальних центрів у 29 містах. Серед них і Івано-Франківськ. Нині центр у нашому місті є одним із найбільших в Україні.

За словами засновниці та керівниці закладу Тетяни Гуцул, методика викладання Helen Doron є унікальною, адже базується на освоєнні мови, як другої рідної.

«Британський лінгвіст та викладач Хелен Дорон докорінно змінила викладання англійської мови для дітей. У зовсім ранньому віці дитина може освоїти будь-яку кількість мов, якщо вона чує їх регулярно та систематично. Дослідження показали, що за таких умов граматика буде сприйматися набагато краще у більш дорослому віці», - говорить Тетяна Гуцул.

Наш мозок має природну готовність сприймати мови до 7 років, тому діти та підлітки отримують ряд переваг, вивчаючи англійську мову за методикою Хелен Дорон.

«Англійська Helen Doron допомагає нашим учням максимально розкрити свій потенціал за допомогою систематизованих програм – понад 15 курсів,  інноваційних підходів, автентичних навчальних матеріалів та відданих своїй справі педагогів. Гарантованою є безперервність процесу навчання та відповідність  програми етапам розвитку дитини. Ми створюємо англомовне середовище, використовуючи систему занурення в мову за допомогою on-line ресурсів», - говорять викладачі школи.

Цікаво, що починати навчання у школі можна практично з народження. І це не жарти. Дитині виповнюється 3 місяці і з нею можна приходити на заняття у школу.

Для малюків є розроблений «Baby best start» - початковий курс англійської мови. За допомогою розвиваючих вправ, дитячої мови жестів, пісень та віршів малюки та їхні батьки вчаться разом. Ця навчальна програма дає можливість ще більше укріпити зв'язок між дитиною та батьками, а також сприяє емоційному, психічному  та фізичному розвитку дитини.

«Наша наймолодша учениця, Соломійка, їй було 5 місяців, коли вона прийшла до нас, зараз їй 2,5 роки і англійська для неї є другою рідною мовою»,- відзначає Тетяна Гуцул.

Для діток з 3 до 5 років при школі працює повністю англомовний садок неповного дня. Тут з дітками працює викладач Михайло, який має досвід понад 3 роки в англомовному садочку в Китаї, а також Юлія, яка чудово ладнає з дітками і є королевою крафту.

Це прекрасна нагода щодня по чотири години в день чути та спілкуватись англійською мовою під час ранкової йоги, заняття, перекусу чи прогулянки. Усе у формі гри, що легко засвоюється дітками. Батьки кажуть, що після такого садочка, дитина приходить додому і грається на англійській.

Та Helen Doron це не тільки малюки та діти. Це також і програми для старших дітей. Всі курси від Англійська Helen Doron для підлітків відповідають Загальноєвропейським міжнародним стандартам освіти та готують до здачі міжнародного Кембриджського тестування, що визначає загальний рівень володіння мовою.

«В червні наші студенти здавали офіційні Кембриджські тести і отримали насправді високі результати, що свідчить, що методика працює», - наголошують у школі.

Втім, у школі намагаються не лише вчити дітей, а створюють таке середовище, куди б вони хотіли приходити. Школа – це одна дружна сім'я, багато дітей, які познайомились тут, стали хорошими друзями, так само батьки знайшли підтримку і коло спілкування.

«Це не просто місце, куди приходиш два рази на тиждень після школи. Це стиль життя, відношення до інших дітей, це простір, де старші діти, поки чекають на своє заняття,  допомагають молодшим, а ті, в свою чергу тягнуться  і наслідують їх», - відзначають у закладі.

Популярними та цікавими є тематичні вечірки, де гостям розказують про традиційні свята англомовних країн.

Це і ірландська вечірка до дня Святого Патрика, і Хеллоуін, і американське різдво з Санта Клаусом, і мафія-паті з детективним розслідуванням.  Також у школі постійно відбуваються майстер-класи до Indian summer, Дня св.Валентина, виготовляють різдвяні віночки та подарунки до Дня матері. Щоп’ятниці організовують Cinema Club чи Speaking Club with native speaker.

Також працює книжкова крамничка видавництва «Старого лева» та британського видавництва «Lady bag».

Минулого року в рамках кампанії освітньої групи Хелен Дорон Young heroes проводили ряд заходів спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків: donation books.

«Ми організовували піжамну вечірку «Ніч в бібліотеці» – хотіли показати, що бібліотека може бути привабливим і цікавим місцем для школярів», - додає Тетяна Гуцул.

Але Хелен Дорон – це не тільки Івано-Франківськ, це ще пів світу. У травні 2019 р. учні школи  Хелен Дорон їздили у місто Дебрецен (Угорщина). Там у дітей були спільні уроки англійської, знайомство з містом та однолітками, pizza-party. Таким чином вчителі показали учням, що зі знанням англійської мови для них відкритий весь світ.

Вчіть англійську мову і будьте громадянами світу!

Марія Лутчин


05.11.2019 Марія Лутчин 7055
Коментарі ()

23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

543
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1471
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3044
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2081 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4159
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5932

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

386

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

406

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

398

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

523
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

839
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

801
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

1087
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

530
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2399
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

841
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1164
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34122 1
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

389
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

726 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

918
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

690